• Autor
    Odp.
  • xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Witam, postaram sie opisac skrotowo.

    Poznalem bardzo fajną dziewczyne niedawno na dodatkowych zajeciach gry na gitarze – w sumie to byly to trzy spotkania na tych zajeciach. Duzo rozmawialismy zwlaczcza na ostanich i ogolnei bardzo fajnie sie kleilo. Wpadla mi w oko nie tylko ze wzgledu na wyglad – wydaje sie byc skromna i ogolnie taka jak lubie. Niewazne. Dostalem numer.
    Moze i troch ebanalnie zabrzmi ale jak to pociagnac zeby nie wyjsc na jakiegos natretnego frajera albo zeby nie bylo ze tylko tak sobie wzialem numer. chcialbym sie keidys z nią jeszcze spotkac ale raczej po sesji czyli za jakies dwa tygodnie bo teraz nie mam czasu. Jak to rozegrac przez te dwa tygodnie? napisac czasem sms’a , dzwonic? co radzicie? gdyby kogos to interesowalo to mam 22 ona 20. „problem” moze wydawac sie jak z przedszkola ale pare razy przez cos takiego spierpzylem bo wyszlo na to ze nie jestem zainteresowany albo natretny wiec teraz prosze was o pomoc;)

    parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    powiem ci, stary, ze to jest problem jak z przedszkola.

    ale musisz wiedziec, ze kazdy normalny czlowiek miewa takie problemy az do momentu, w ktorym zwiaze sie z kims na zawsze, wiec to nie jest cos tak wstydliwego jaj np kurzajki czy grzybica stop:)))

    ciesz sie, ze jestes facetem. bo gdybys byl dziewczyna to wiesz…grubsze buty. ja np. jestem dziewczyna i w zyciu nie poprosilabym zadnego faceta o numer telefonu (no chyba ze kolege, ale to wiadomo-co innego):)))

    wiec uwazam, ze jesli sadzisz, ze ona tez jest zainteresowana, nie ma faceta (bo to jednak utrudnienie), to jak najbardziej…nalezy sobie przygotowac grunt:))

    napisz do niej czasem jakas pierdole (ale bez przesady, zeby nie wziela cie za glaba), dalej spotykajcie sie na tych zajeciach…

    a pozniej po prostu zapros ja na jakies lody czy spacer.

    prosta rzecz.

    abi
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1208
    • Maniak

    No włażnie…

    NApisz esa. Zapytaj po prostu co u niej itp. No i później zapreoponuj jakis spotkanie.
    tylko nie od razu kolacje przy żwiecach… dobrym pomysłem sa te lody albo cos w tym stylu.

    Zreszta nic nie planuj. Normalnie utrzymuj kontakt, a jeżli ma coż byc to po prostu bedzie

    Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    Wez numer od niej albo od jakiejż kumpeli i zadzwoń.
    Najlepiej mówić wprost, a nie robić jakież podchody.
    Pozdrawiam:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    on juz ma do niej numer…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    parvati…… nie poznaje 😀

    jak narazie nie masz czasu to napisz od czasu do czasu „jak tam sesja??” czy jakies inne pierdolki a jak juz bedziesz mial czas zapros ja na lody/piwo/spacer co tam wolisz, ale nie do kina bo musicie pogadac ;p
    no i generalnie dzialaj w mysl zasady „ja jestem facetem, ja przejmuje inicjatywe” czyli nie pytaj co ona woli a raczej proponuj to co myslisz ze woli ;p

    parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    a co ci chodzi miszczu, cooo? 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    to bylo takie……. miłe ;p

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    problem tez w tym ze te zajecia juz sie skonczyly wiec raczej nei mam mozliwosci sie z nią zobaczyc na nich, cos bedzie ale raczej po wakacjach. w sumie to nawet sie ucieszyla jak zapytalem o numer, Planowalem wlasnie zrobic cos takiego jak mowicie. Tylko mam pewne wątpliwosci – dla niej jestem narazie wlasciwie facetem z powietrza, nie mamy wspolnych znajomych, łącznie na tych trzech spotkaniach gadalismy moze z godzine.. dla mnie to nie problem no ale z kobietami różnie bywa:P

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    jak nie zagadasz to sie nie poznacie – proste
    masz cos do stracenia?? ;p
    NIC
    wiec do dziela 🙂

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 206
    • Zapaleniec

    xman.

    Nie mysl jak z kobietami bywa a jak nie. Strata czasu. Skoro dala Ci numer to znaczy ze chciala kontynuowac znajomosc, miec z Toba kontakt. Kobiety lubia byc zdobywane, kiedy sie o nie starasz ( ale bez przesady ). Nie baw sie w pieprzenie z smsami, mozesz to zrobic kiedy jestes daleko z jakies 300 km. Zadzwon do niej i powiedz ” czesc XXX, mam jutro troche czasu, wyskoczmy gdzies razem, mysle ze lyzwy, kino, gokardy ( w cholere pomyslow gdzie mozna z nia pojsc ale wybiesz jakies mniej standardowe ). Nie nastawiaj sie odrazu na zwiazek, slub czy jakies inne. Faceci najczesciej pieprza akcje z kobietami ze za bardzo nastawiaja sie na cokolwiek. Dopiero sie poznajecie wiec daj jej sie poznac, posmiej sie, pogada na rozne tematy : dziecinstwo, hobby, pasje, co lubi robic w wolnej chwili, marzenia, przygody i zycie. Omin takie tematy jak praca czy rodzina, a nawet studia.

    Jezeli chcesz tej dziewczyny to musisz do tego dazyc. Musisz byc milym i szanujacym ja facetem ale facetem, ktory ma jaja. Ktory kiedy chce ja pocalowac to po prostu to robi. Nie zamartwia sie co ona sobie o nim pomysli. Musisz zrozumiec ze kobiety uwielbiaja byc zdobywane, kochane, szanowane ale wazne przy tym jest to zebys byl szczery. Lepiej podejsc do kobiety i powiedziec ” slucahj jestes tak piekna i tak bardzo mi sie podobasz ze az trzese sie kiedy tak stoje przed Toba bojac sie ze cos spieprze ” niz wyrecytowac jakis wierszyk wyuczony na pamiec chcac ja poderwac jakajac sie przy tym nieprzecietnie. Pomysl o tym. Spotkaj sie z nia, nie miej oczekiwan, po prostu rozmawiam i milo spedzaj z nia czas. Daj jej emocje i radosc z zycia, pokaz jakie potrafi byc piekne a nie odpusci Cie na krok 😉

    Powodzenia.

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ok, dowiedzialem sie ze ma kogos – znalazlem jej profil na pewnym znanym ostatnio portalu:P i tam z jakims gosciem w objeciach jest:D Wyslalem jej eska o takich pierdolach – odpisala, nie wiem mam metlik w glowie ale chyba to oleje chociaz z drugiej strony dziewczyna wydaje sie warta starań..

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    i wywnioskowales ze ma kogos po tym ze ma fote w objeciach kogostam?? ;p no chyba ze ma opis tej foty w stylu „ja i moj misio” czy cos w tym stylu ;p w kazdym razie stary, to ze ktos ja tam obejmuje przynajmniej wg mnie nic nie znaczy, mam kilka kolezanek z ktorymi sie „obejmujemy” dosc czesto ;p masz strasznie pesymistyczne podejscie do sprawy – tak jakbys wogole nie chcial sie z nia umowic ;p oprocz tego ze „kogos ma” istnieje opcja ze to jej kolega/brat/kuzyn/kij wie kto ;p

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Miszczu opis wyglada tak: ” z dawidkiem :* ” z kuzynem raczej by w takich objeciach nie lezala:D Dla mnie dosc jednoznacznie. W sumie mysle ze jestem przystojniejszy od niego:P . Never mind. Zadzwonie i sprobuje sie umowic. Pozdrawiam;)

    zxcvbnm
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Miszczu opis wyglada tak: ” z dawidkiem :* ” z kuzynem raczej by w takich objeciach nie lezala:D Dla mnie dosc jednoznacznie. W sumie mysle ze jestem przystojniejszy od niego:P . Never mind. Zadzwonie i sprobuje sie umowic. Pozdrawiam;)

    Bierz sie za nia, nawet sie nie zastanawiaj! A jesli Dawidek jest jej chlopakiem to co z tego? Przeciez to zadna przeszkoda:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poradzcie :)"

Przewiń na górę