Poranek z kawką

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    o czym gadacie moi Drodzy rankiem, gdy jeszcze nie jesteżcie 'w pełni’?

    ja czasem lecę po bułeczki o wpół do piątej, albo po jakież owocyki…
    by mieć z głowy jej stresy i móc wyłuszczyć co chcę, a czego u niej nie lubię… 😆

    skutkuje do wpól do szóstej w lecie – zimą znacznie gorzej…
    ma częstszą handrę 😈

    w sumie poranna kawa daje nam obojgu większą sprawnożć werbalną…
    a Wam? 😉

    PS. kurde, rano bez kawy, w ogóle bym jej nie potrafił zrozumieć, upSSS 😯

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to moze zapodaj stabie google translatora skoro nie kumasz, co przesliczna do ciebie nadaje.

    w pol do piatej to 4:30…to chyba tylko calodobowy monopolowy jest wtedy otwarty.

    ja tam rano wstaje i ide do roboty.
    buleczki i chlebeczek mam domiwy.

    kawe pije dopiero w pracy.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Rano pierwsze co to robię kawę, nie tylko dla siebie 🙄 . Bez kawusi porannej byłoby ciężko.

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    U mnie najpierw herbata. I fajka. Później prysznic i kawka. I znów fajka. Kawę pijam tylko w filiżankach. Żadnych tam Rosenthalach, ale też drogich 😆 Mam na stanie białe i czarne – te filiżanki, jednak z czarnych smakuje mi bardziej, dlatego białe zostawiam dla gożci…Taka poranna kawka koniecznie musi być ze żmietanką. Żadnym tam łaciatym mlekiem. Tylko żmietanka i tylko ARO. Aro to firma robiąca dla Makro, jeżli ktoż nie wie..zazwyczaj są to najtańsze produkty o niskiej jakożci, jednak w przypadku ww żmietanki tak nie jest. Prztestowałem już chyba wszystkie dostępne na rynku i Aro podchodzi mi najbardziej. No i poza walorami smakowymi ma tę zaletę, że mogę się poczuć wtedy jak zwykły Kowalski….

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    kawy nie piję wcale, rano szklanka wody
    żniadanie dopiero w pracy

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Pobudka po 7-ej, żniadanie dla TŻ, kanapki do pracy. A potem biała kawa i poranne newsy w internecie :).

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    kawy nie piję wcale, rano szklanka wody
    żniadanie dopiero w pracy

    :d identyczny plan na rano:)

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    czasami zdarzę przekąsić coż.. ale zazwyczaj moim pierwszym posiłkiem jest jogurt później żmigam do pracy i tam jem żniadanie.. albo tabliczkę czekolady raz w miesiącu(wiadomo kiedy)

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Płatki owsiane z jogurtem i yerba mate – bez tego nie funkcjonuje normalnie 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    hehe, wiecie, a my czasem biegamy 😉 podczas gdy się parzy kawka 😆

    bardzo nam się zdaje, że się nam gada pod wodospadem…
    myżli… na jutro…

    a włażciwie na dzisiaj! 😈

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ja uwielbiam jak nikt do mnie nie gada…biore kawusie siadam na schodach czasami nawet zima i uwielbiam ogladac wschody slonca, psy siedza obok z mina pt czego ona spac nie moze i kontenpluje jak swiat jest piekny o poranku…najwiekszym cudem bowiem jest wschod slonca ogladany w totalnej ciszy

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja uwielbiam jak nikt do mnie nie gada…biore kawusie siadam na schodach czasami nawet zima i uwielbiam ogladac wschody slonca, psy siedza obok z mina pt czego ona spac nie moze i kontenpluje jak swiat jest piekny o poranku…najwiekszym cudem bowiem jest wschod slonca ogladany w totalnej ciszy

    pozwól, że potarmoszę Twego pieska, OBoska 🙄
    i trochę z Tobą pogadam 😉 o życiu i o niczym 😆 wiesz…

    też mi fajnie :ok:

    to może masz chęć na jakiż zajebisty taniec? może tangO 👿

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja teraz pobuda godzina wczesniej niz zwykle, zalewam kawe sobie, mlodej zarcie.

    mloda wstaje…ja w jedna reke mloda, w druga kubek.

    mloda wacha balkon sukajac dogodnego miejsca, ta trzese sie z zimna i popijam kawe.

    mloda leje, ja reaguje jakby co najmniej wygrala samodzielnie druga wojne swiatowa.

    portem ona sniadanie, ja sniadanie…

    ja do pracy, ona dreczyc swego pana.

    w pracy juz pije tylko miete:)))

    moje zycie sie zmienilo hehehehe

    margo 73
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie najpierw herbata. I fajka. Później prysznic i kawka. I znów fajka. Kawę pijam tylko w filiżankach. Żadnych tam Rosenthalach, ale też drogich 😆 Mam na stanie białe i czarne – te filiżanki, jednak z czarnych smakuje mi bardziej, dlatego białe zostawiam dla gożci…Taka poranna kawka koniecznie musi być ze żmietanką. Żadnym tam łaciatym mlekiem. Tylko żmietanka i tylko ARO. Aro to firma robiąca dla Makro, jeżli ktoż nie wie..zazwyczaj są to najtańsze produkty o niskiej jakożci, jednak w przypadku ww żmietanki tak nie jest. Prztestowałem już chyba wszystkie dostępne na rynku i Aro podchodzi mi najbardziej. No i poza walorami smakowymi ma tę zaletę, że mogę się poczuć wtedy jak zwykły Kowalski….

    Jestem pod wrażeniem 😆

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a ja mam taki czerwony kubeczek z napisem nescafe i ten sobie lubie do kawusi brac …czerwony energetyczny ….zreszta szybciej sie z niego pije;)zreszta mam go juz tyle lat, i strasznie nie lubie zmieniac przyzwyczajen…..i kubeczkow 😀 😀

    ps nie ma sensu kupywac drogich filizanek bo jak bede nimi rzucac to w sumie szkoda kasy;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poranek z kawką"

Przewiń na górę