Poranny Seks + ANKIETA

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    mi tam jest bez różnicy.. ale rano też lubię 😛 fajnie jest.. 😛

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Zaznaczyłam wieczór dlatego, że rzeczywiscie bardziej odpowiada mi ta pora, rano też się lubię kochać, ale muszę się wyspać, dostać kawkę i żniadanko do łóżka i dopiero wtedy czuję się chętna na cokolwiek, to co Twoja żona mówi jest całkowicie normalne.. trudno być zachwyconym jeżeli ktoż się do Ciebie dobiera a ty nadal znajdujesz się w półżnie i marzysz tylko aby przerzucić się na drugi bok, albo by facet Cię po prostu najzwyczajniej w żwiecie przytulił, a nie o jakichkolwiek igraszkach!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    u nas to rożnie z tym bywa.. zależy on w sumie woli rano a ja wieczorkiem ale jak sie postara to zdobędzie mnie rano hehe 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja wolę noc, on bez znaczenia. Tak naprawdę to kiedy mamy ochotę, a rano jestem na uczelni, więc raczej wieczór:P

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Ja z racji tego, że za dnia nie mam kiedy, to tylko wieczorkiem, mogę sobie pozwolić z moim misiem, na chwilę zapomnienia!! i wówczas jest BOSKO!! :ok:

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Dla mnie to bez roznicy. Rano mozemy sie kochac tylko w weekend bo w powszednie dni chodzimy na szosta do pracy takze zazwyczaj kochamy sie wieczorami.

    Z tego co slysze od kolezanek czy kolegow to faceci chyba raczej wola z rana. Pewnie dlatego,ze sa wypoczeci i moga wiecej z siebie dac 😈 😈 😈

    Klocuszek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Haaa, kobiety wolą wieczorem, wieczorem jest romantycznie! 🙂
    Zawsze jakaż żwieczka, lampka, ładnie pożcielone łózko i jeszcze niepotargane włosy :D.
    A żebyżmy miały ochotę rano to można nas obudzić fajnym masażem i truskawkami w żmietanie ;D!

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A ja lubię rano 😀 Przyjemne przebudzenie, a później jaki dobry humor i pozytywna energia w ciągu dnia… mmmm 😀

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja zdecydowanie wole nocke do kochania, ale uwielbialam poranki kiedy udalo mi sie zorganizowac poranny seks (mojemu sie nie chcialo bo spioch), a potem jak pojawilo sie dziecko to zostala tylko nocka, a teraz mam na razie tylko dziecko 🙂

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    ja wole nocą, jest nastrój, nie trzeba się żpieszyć do pracy

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Dla mnie to bez roznicy.

    dla mnie też

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    A ja lubię i rano i wieczorem i nigdy nie mam dosyć. 😀

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja lubię się kochać w żrodku dnia- najlepiej po obiadku na deser 😀 Ale mój mężczyzna zdecydowanie preferuje poranki, ja bym wolała pospać i coż zjeżć najpierw…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Zdecydowanie wole wieczorem. Po kolacji i kapieli 🙂 Rano odrazu po przebudzeniu odpada…wtedy mysle tylko o kawie, sniadanku i prysznicu. A kiedy juz to wszystko zrobie zazwyczaj nie ma czasu, ani checi zeby wracac do lozka 😛

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    zdarza się o różnych porach dnia… ale tak szczerze mówiąc, rano nie czuję się w pełni żwieża i atrakcyjna, muszę zawsze najpierw umyć chociaż zęby (jeżli mowa o takim seksie zaraz po przebudzeniu) i wypić kawę, bo inaczej jestem rozdrażniona i nie sądzę, żeby seks był w innym wypadku super-udany. Wolę wieczorem, bo jest lepszy klimat, mogę spokojnie wziąć prysznic wczeżniej, nigdzie się nie spieszę, więc nie muszę kontrolować czasu (co bardzo stresuje, no a niestety mam codziennie na rano)… Jestem otwarta na różne propozycje, nawet ten poranny seks… ale i tak najlepiej się czuję wieczorem (:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poranny Seks + ANKIETA"

Przewiń na górę