Porozmawiajmy o filmach :)

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jakie filmy ostatnio widzialyscie?
    Porozmawiajmy o nich, polecmy, odradzmy 🙂

    Ja przyznam sie szczerze, ze uwielbiam te tandetne horrory amerykanskie, ktore maja swoje japonskie pirewowzory 😛 Typu Shutter, czy Ring

    Ostatnio ogladalam jeden z takich, „Nieodebrane polaczenie”. Po mimo ogolnie tandetnego scenariuszu, film byl naprawde momentami straszny, podobal mi sie 🙂 Polecam dla lubiacych duchy i zjawy niewiadomo skad 😛

    Wczoraj widzialam Frontaire (czy jakos tak) Polski tytul to chyba Granica. Po mimo tego ze byl w miare ciekawy, to byl strasznie brutalny i obrzydliwy. Duzo krwi, cierpienia i dziwnych ludzi. Polecam, ale lepiej zobaczyc to z facetem 😉

    A z ostatnich filmow, ktory moge odradzi to „Nawiedzona narzeczona” z Eva Longoria. Kompletny kicz. Niby scenariusz wydaje sie ciekawy dla osob ktore lubia glupkowate komedie, ale film sam w sobie fatalny.

    A co wy mozecie polecic? 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ostatnio ogladałam „Efekt motyla”,”Pachnidło”,”Billy Elliot”.Myżle,ze moge polecic.Jesli jakies horrory to tylko psychologiczne,nie boje sie faceta w masce latajacego z nozem.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    efekt motyla nawet fajny. Deja Vu czy jak to sie tam pisze z Danzelem Washingtonem w podobnych klimatach tez mi sie podobal

    ale i tak moim ulubionym filmem jest „Człowiek w ogniu” z mistrzem ekranu w roli glownej czyli wspomnianym juz Danzelem
    ten film zajebiscie mnie wzrusza i dziala na moja psyche :d

    ten film gdzie Danzel ma chorego dzieciaka i bierze zakladnikow w szpitalu zeby wymusic przeszczep bo nie ma hajsu na operacje tez kozak, ale nie pamietam tytulu ;p

    ogolnie filmy z Danzelem wymiataja i dzialaja na mnie emocjonalnie ;p

    poza tym lubie glupkowate komedie w stylu Amrican Pie i Superbad ;p

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja mam słabożć do filmów Kubricka i Burtona, a tytułów można by wymieniać wiele.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „Efekt motyla” bardzo mi się podobał.świetny film.

    „American Pie” też swego czasu był w rankingu moich ulubionych filmów(ale tylko pierwsza czężć),bo to głupi,ale przez to zabawny film 🙂

    Ostatnio oglądałam „Wesele”.Polskie realia,wiejskie wesele i dobre dialogi-jak dla mnie super.Nie przepadam za rodzimymi produkcjami,ale „Wesele” jest dożc ciekawym pomysłem.Przerysowany przez co żmieszny 🙂

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    a co do filmow które ogladałam w ostatnim czasie, to na ogromną uwage zasluguje film 'into the wild’ (nie wiem jaki jest polski tytuł)

    oprócz tego oglądałam też film 'piękny umysł’ który bardzo polecam:)

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ogólnie to na 1 miejscu jest film który oglądałam juz nie wiem ile razy ale z chęcią bym obejrzała znów, i za każdym razem rycze w tych samych momentach to jest AMERICAN HISTORY X.

    z głupkowatych komedii wg mnie wymiata o dziwo polski ” czas surferów”
    z horrorów…. CUBE ( ale 1) i PIła I i II 🙂

    i tylko te są takie które bym obejrzała więcej niż raz 😛

    aaa najgorszy horror to krwawa masakra ( zabici ludzie o DZIWO ODDYCHAJA!!!! 😉 ) i martwy krzyk 🙂 nieżmiertelny , teleportujący sie pogromca młodzieży 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja tez uwielbiam te glupie komedie typu American Pie, Superbad byl fantastyczny !!
    Moim ulubionym z tego „gatunku” jest Not Another Teen Movie – poprostu genialny jest 😛

    Na wielka uwage zasluguje tez Poznaj moich Spartan- rewelacja ! Widzial ktos? 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Meet the Spartans czy jakos tak…Ja widziałam.Ogolnie nie przepadam za tym gatunkiem,ale niektore momenty byly smieszne.

    Jak ktos lubi bardzo psychologiczne i troche deperesyjne filmy to polecam jeszcze „Godziny” opowiadajace o Virgini Voolf.

    Tak jeszcze grzebie w pamieci…”Zielona mila”,”Czas zabijania”,”Zakochany Szekspir”,”Co gryzie Gilberta Grape’a”,”Podziemny krag”,”Siedem”.

    Ogolnie to sporo filmów ogladam,jak mi sie przypomni jeszcze cos godnego polecenia to napisze.Ja tez zawsze w wakacje nadrabiam filmowe zaległosci 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    „Efekt motyla”,”Pachnidło”

    Żaden film ni ema tak intrygującego i jednoczeżnie denerwującego zakończenia jak efekt motyla. Strasznie duze wrażenie na mnie robi. 😀 Pachnidło tez fajny.

    [usunięto_link] wrote:

    ale i tak moim ulubionym filmem jest „Człowiek w ogniu”

    człowiek w ogniu znajduje się na pewno w pierwszej piątce moich ulubionych filmów. świetna obsada, cudowna! Muzyka fantastyczna i te sceny są nagrywane w taki…hmm… inny sposób. Cięzko mi wyjażnić co jest innego, czym różni się od nagrywania pozostałych filmów, ale to robi bardzo duże wrażenie.
    Krótko mówiąc trzymający w napięciu do końca i niesamowicie wzruszający!

    z horrorów…. CUBE ( ale 1) i PIła I i II Smile

    Te horrory są niezłe. Oprócz tego cube 2, oraz WSZYSTKIE piły 😀

    Ze wzruszających filmów to kultowy Titanic:D, Zielona Mila (też żWIETNY).

    Niesamowitymi filmami są też Lolita, Piękny umysł.

    Bardzo lubię filmy wzruszające, psychologiczne, horrory( ale nie z latającymi potworkami 😉 ).

    A ostatnim filmem godnym polecenia, który obejrzałam jest ścigani z Angeliną Jolie w roli głownej. Super, bardzo mi się podobał.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    horrorow nie lubie – nudne sa i zawsze na nich zasypiam ;p

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    o tak, „Lolita” to swietny film 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja ostatnio ogladalam co sie zdarzylo w las vegas i moge ten flm polecic, lęk o grzybkach halucynkach tez w miare ale jeszcze lepszy jest ostroznie z dziewczynami 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    „Dziewczyna z perłą”
    „Kung-Fu Panda”
    „Wszystko gra”

    to jets to, co widziałam ostatnio, dlatego polecam

    widzialam takze „Delikatna” horror, ale taki sobie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Z całą pewnożcia filmem godnym polecenia jest „Ace Ventura-psi detektyw” 😀 Uwielbiam Jima Carreya,pewnie nie do wszystkich trafaia ze swoim błaznowaniem,ale do mnie jak najbardziej 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Porozmawiajmy o filmach :)"

Przewiń na górę