Portale plotkarskie

  • Autor
    Odp.
  • medewa
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Wiem,ze to powielanie stereotyp贸w, ale zdarza mi sie zajrzec na strony plotkarskie troche czesciej niz raz w ciagu dnia 馃檪 co Wy na to?:))

    Myszka19
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja jako偶 nie wchodz臋 na takie w og贸le.. s膮 beznadziejne..

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja wog贸le nie zagl膮dam na takie strony.Mnie po prostu nie obchodzi co robi Doda czy z kim obecnie jest Justin Timberlake 馃槢 moje barwne 偶ycie w pe艂ni mi wystarcza,nie potrzebuj臋 偶ywi膰 si臋 tym,co robi膮 inni 馃槈

    medewa
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Ja szczerze powiedziawsz myslalam dokladnie tak samo, dop贸ki na zajeciach nie siedzialam z kolezanka, ktora ogladala je notorycznie:) w koncu sama sie w to wariactwo wkrecilam, a co najgorsze podoba mi sie to 馃槇

    JoJo
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja wchodz臋 prawie codziennie na pudelka. inne mi si臋 nie podobaj膮, a pudelek ma taki fajny specyficzny j臋zyk i to mi odpowiada.

    kociak84
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Pudelek – i owszem 馃槈 lubie sie czasem po偶mia膰 馃槈

    kolega
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    No baaa… PUDELEK rz膮dzi bezkonkurencyjnie. Nawet ja czasem wejde (kilka razy w tygodniu). Zawsze wtedy jak sprawdzam poczt臋 na o2, bezpo偶rednio z pudelek.pl nie wszed艂em nigdy 馃榾

    ania.
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja uwa偶am, 偶e nic w tym z艂ego. Te偶 lubi臋 sobie lubi臋 poczyta膰 plotki – ploteczki 馃槢 raczej to czytam nie z powodu strasznego zainteresowania tym co robi膮 „gwiazdy”, ale lubi臋 si臋 po偶mia膰 z tych ca艂ych „sensacji”. 馃槢

    JoJo
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a mi bardzo odpowiada j臋zyk jakim s膮 pisane te wszystkie artyku艂y na pudelku. i te przezwiska. np. Edyta 'PKP” zaj膮c albo Mateusz „sygnet” dami臋cki. :mrgreen:

    michalek123
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 75
    • Sta艂y bywalec

    Czasem mi si臋 zdarzy poczyta膰 jakie偶 plotki, ale nie za cz臋sto jako偶 raz na dwa tygodnie. W艂asne 偶ycie jest jednak o wiele ciekawsze 馃榾

    lemar
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No i mi zdarzy sie czasem zajrze膰 na takie strony- ale raczej jako czysta ciekawo偶膰:) Jako偶 nie czuje potrzeby czytania kt贸rej gwiazdeczce zlama艂 sie obcasik na jakiej imprezie, albo kto komu teraz do 艂贸偶ka zagl膮da- chyba nie mam na to czasu. Gratuluje tym kto interesuje si臋 tym na codzie艅:)

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Portale plotkarskie"

Przewi艅 na g贸r臋