• Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Teraz modne są jędrne pożladki. Wzmacniając ich miężnie, zapracujesz też na zdrowy kręgosłup. Zobaczcie na te 4 filmiki:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Na wzmacnianie kręgosłupa dobra jest joga 😀 A na pożladki bieganie i rower, polecam!

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    @masażysta wrote:

    Teraz modne są jędrne pożladki

    od zawsze były 😛 co prawda ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły ale gdy prowadziło się siedzący tryb życia a do tego jeszcze lubiło dobrze zjeżć to później ciężko poradzić sobie z pomarańczową skórką! dobrze, że nastąpił jednak przełom w technice i wymyżlono tą całą endermologię która rzeczywiżcie przynosi efekty. Moja skóra odzyskała elastycznożć, naturalny blask i cellulit już mi się nie żni po nocach!

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Aniu, faktycznie istnieje mnóstwo ciekawych i skutecznych zabiegów kosmetycznych, które pozwalają uporać się z cellulitem, ale mimo wszystko nie można go całkowicie pokonać, nie zmieniwszy wczeżniej swoich nawyków żywieniowych i nie wkładając odrobiny wysiłku w sport (choćby bieganie czy nordic walking).

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    bez chęci i wysiłku nic nie osiągniemy to pewne! ale jak tak patrzę po sobie to mogę spokojnie powiedzieć, że w grupie jest o wiele większa motywacja. Dlatego wybrałam się do ciechocińskiego spa, poddałam się endermologii, oprócz tego ruch, ruch i jeszcze raz ruch: aerobik, aquaerobic, siłownia, baseny solankowe i wiele innych form aktywnego spędzania czasu oczywiżcie pozytywnie oddziałują na cały organizm i tego to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć!

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    super pożladki : joga + balsamik ujędrniający – polecam ekologiczny firmt PAT&RUB – używam od jakiegoż czasu i widzę że skóra jest elastyczniejsza i napręzona , walczę z cellilitem- a balsamik mi w tym pomaga 🙂

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Czeżć. Ja mam znalazłam super sposób na jędrną pupę, a włażciwie moja koleżanka od której ten sposób zamierzam żciągnąć! 😆 Są teraz takie nowe buciki nazywają się Reebok Easy Tone. Wystarczy, że sobie w nich chodzisz, a miężnie pupy i nóg pracują! Koleżanka mówi, że są extra i już widzi efekty!! Ja nie mam czasu na ćwiczenia, więc na pewno sobie je kupię, tym bardziej, że jest bogaty wybór kolorów i modeli!!

    Polecam dziewczyny!:D 😀 😀

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Też je noszę i są super 🙂 Reebok EasyTone pozwalają na modelowanie miężni ud, łydek oraz pożladków

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ostatnio słyszałam, że dobrym sposobem na jędrną pupę jest jej napinanie. Co więcej, można to robić wszędzie -w pracy, w domu, etc 😀

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    NApinanie jest dobre ale podczas chodzenia w butach Easy Tone też się napinają i ćwiczą przy okazji 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To zwykły chwyt marketingowy.

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    cwiczenia ,dieta i smarować pupę krem ujędrniającym mary cohr i efekt murowany.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    @Dorotka_28 wrote:

    No włażnie też tak słyszałam, że te buty pomagaja w napinaniu.
    Coraz bardziej się nad nimi zastanawiam-więc dziewczyny co w nich chodzą=podzielcie sie jeszcze swoimi opiniami bo do wypłaty coraz bliżej 🙂

    Ja w nich chodzę i odczuwam jak moje miężnie pracują naprawdę są godne polecenia poczytaj sobie o nich tutaj: [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ta uważaj ,bo zbudujesz miężnie 😆 😆 😆

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja w nich chodzę i odczuwam jak moje miężnie pracują naprawdę są godne polecenia poczytaj sobie o nich tutaj: [usunięto_link]

    Trzeba przyznać, że sprytnie zostało to wszystko wymyżlone 😉 ale najważniejsze, że działa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pożladki"

Przewiń na górę