Potrzebny facet na dzisiejszy wieczór…..

  • Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Wynajmowac……??
    No przeciez jezeli jest jakas okazja, bankiet to zawsze mozna zaprosic kolege, przyjaciela, brata…. i atmosferka bedzie luzniejsza, i wydatkow nie bedzie…. 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    karlla20
    jakie tlumaczenia? ile masz lat?
    nie mam faceta bo go nie chce i juz..
    nie wynajelabym sobie zadnego faceta na nic.. 🙂

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Na specjalne okazje:bankiety, przyjecia…, kobiety dorosle i niestety samotne zapraszaja z reguly kolege, lub kolege kolegi, aby uniknac glupich pytan. Maja juz swoje lata, sa po 30-tce, na wysokim stanowisku, ale……bez partnera. Poniewaz prowadzi to do plotek i natarczywych pytan, kobiety zapraszaja dobrze wygladajacego i inteligentnego niby partnera. To zupelnie normalne i bardzo madre. Kolega lub przyjaciel sie na to zgadza i maja niezly ubaw. Jestem mezatka, ale popieram takie kobiety. Zamknac buzie plotkujacym. 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Na tym forum była juz poruszana kwestia „panów do towarzystwa”.I tak jak wtedy,tak i tym razem uwazam to za totalny absurd.Jeżli nie ma się partnera to przecież zawsze można na wesele czy inna uroczystożc zaprosic jakiegos miłego kolegę.Przynajmniej wiesz z kim idziesz,znasz tą osobę i zaoszczędzisz sobie skrępowania.Dla mnie to jest żałosne,bo jak bardzo zakompleksiona i zdesperowana musi byc kobieta,która ucieka sie do szukania towarzystwa w agencjach… 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potrzebny facet na dzisiejszy wieczór….."

Przewiń na górę