Powody do zazdrożci?

  • Autor
    Odp.
  • eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Po pierwsze skonczmy z tymi bzdurami bo to juz drugi post jaki dzisiaj czytam i nadaje sie to do tvn rozmowy w toku….ludzie albo sie z kims jest albo nie jest jak sie jest z jednym facetem to sie nie sypia z drugim nawet w jednym lozku jednym pokoju itp *(mam na mysli eks) ….albo jestesmy szczerzy i wyznajemy jakies normalne zasady albo jestesmy po….kreceni i akceptujemy jakis cyrk…masz prawo byc zazdrosny masz prawo nawet wiecej masz prawo nie zgadzac sie na taki cyrk….albo ty albo on i mrzonki pt nic zlego nie robie sa smieszne nawet moja 9 letnia corka tego nie lyka wiec prosze cie …..Masz pelne prawo zarzadac znikniecia pana masz prawo niezgadzac sie na sypianie na jakiejsc stancji w jednym lozku albo ty Albo on I NIE robmy szop…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jestem wręcz pewien ,że robi Ci koło tyłka,a jeżli nie to wkrótce to nastąpi. Nie zgadzaj się kategorycznie. Już same słowa jakimi go obdarzyła powinny Ci wiele mówić 😉 Pamiętaj ,że zaufanie nie polega na naginaniu przez drugą osobę wytrzymałożci partnera. Albo każ jej podziękować ,albo Ty podziękuj.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    sie zgadzam takie numery to 15 latki ale nie ludzie ktorzy uwazaja sie za doroslych

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    lubie to twoje pfff …chyba sobie je przysposobie bynajmnie w Twoim wykonaniu hehe 😀 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Zgadzam sie w stuprocentach. W normalnych, dojrzalych zwiazkach doroslych ludzi nie lezy sie kolo swojego bylego w lozku, nie jada sie z nim sniadan i nie pisze sie mu pyszczku. Jak sie ludzie rozstaja, to nie po to zeby pozniej pol zycia sie ta osoba opiekowac, miec poczucie winy i caly czas sie z nia spotykac. Bo to chyba logiczne ze takie zachowanie niszczy aktualny zwiazek. Sluchaj. Ta twoja dziewczyna to jeszcze nie bardzo jest gotowa na zwiazek z toba i najwidoczniej nie moze sie uwolnic emocjonalnie jeszcze z wczsniejszego zwiazku. Takze wedlug mnie najpierw powinna zamknac tamta sprawe a dopiero potem zawracac ci glowe. Bo tak to tylko ty jestes pokrzywdzony w tej calej sytuacji, osiwiejesz i stracisz nerwy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powody do zazdrożci?"

Przewiń na górę