• Autor
    Odp.
  • wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    z tymi bólami głowy to ciągła udręka, ja niestety tez je co jakiż czas miewam 🙁 i mam podobnie jeżli odpowiednio wczeżnie coż zażyje to powiedzmy że mam spokój bo ból się pojawia ale jest do zniesienie ale jeżli przegapię ten moment to jest masakra umieram przez kilka dni 🙁 może macie jakież sprawdzone sposoby… ?

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Też mam ten problem, mimo stałej opieki neurologicznej bóle się nasilają. Mam migrenę i od 5 lat nikt nie może mi pomóc, rozważam zapisanie się do bioenergoterapeuty, Jan Popko cieszy się dobrą opinią.

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    nie znam tego leku, a też borykam się z migreną kolejny rok. do tej pory wprowadziłam zmiany w codziennej diecie, kawę zamieniłam na zieloną herbatę, staram się porządnie wysypiać i nie denerwować. kilka głębokich wdechów, uspokojenie rytmu serca i od razu lepiej 🙂

    kamaladysz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Bóle głowy często biorą się z chronicznego odwodnienia organizmu….

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    niewyspanie (nie tylko za mała ilożć snu, ale niewietrzona sypialnia, ciężkostrawny posiłek przed snem, stres, przemęczenie niepozwalające zasnąć) może być przyczyną poważnych bóli
    odwodnienie również (mocz powinien mieć barwę słomkową, każda ciemniejsza żwiadczy o odwodnieniu i tak przy okazji- sama woda nie nawodni bo nie jest izotoniczna)

    jeżeli jednak bóle są okresowe, regularne, przyczyna może być poważniejsza
    są kliniki leczenia bólu, ja bym tam szukała

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Bóle głowy przez zęby to jedno. Przyczyn bólów głowy moze być wiele. Od tych bardziej dramatycznych typu krwiaki , udary , mikroudary po te lżejsze czyli stres, ciągła praca, bardzo szybkie tempo za dnia. Jednym tez z czynników wpływajacych na nasze samopoczucie jest też smog. Np w krakowie- masakra. Chce się wywietrzyć sypialnie a wpuszcza się zatrute powietrze. Dlatego jak macie możliwości finansowe czy coś , to zakupcie sobie oczyszczacz powietrza. Najlepiej z nawilżaczem, ta funkcja bardzo się przydaje podczas sezonu grzewczego. A ze sklepów, które ja na pewno moge polecić to jest Goodair.pl . Bardzo dobry sklep, urzadzenie wysyłają praktycznie zaraz po zamowieniu i jeszcze potrafią je dopasować idealnie pod nasze potrzeby.

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Zgadzam się, zę przyczyn moze być bardzo dużo, chyhba popularne dosyc są napięciowe bole głowy, mój mąż tak ma, jak jest zestresowany to zaraz boli go głowa, teraz zamiast brać tabletki od bolu to bierze ziołowy nervomix, jak jest spokojniejszy to też głowa mu odpuszcza.

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A może to jest coś związane z ciśnieniem? ja zauważyłam, ze mam niskie ciśnienie i po kawie mam 101 górnego, więc może u Ciebie też coś takiego być. Albo coś z oczami, więc warto by było iść na badanie do okulisty..

    beata
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam olejek z konopi kilka kropel i po chwili możecie normalanie funkcjonować 🙂 moja mama przechodziła mocne migreny z desperacji chciała tylko sprawdzić a stosuje już od roku ten olejek https://konopieizdrowie.pl/ 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powracajce bóle głowy.."

Przewiń na górę