pozyczka przez internet? przesada…

  • Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Osoba, która potrzebuje pieniędzy, okreżla, jakie warunki pożyczki jest w stanie zaakceptować i otwiera licytację. Również użytkownicy, którzy dysponują wolną gotówką, składają swoje oferty. Potem skojarzone przez system osoby podpisują umowę. Kiedy bierzemy szybką pożyczkę w banku, żrednie oprocentowanie wynosi 20 proc. ze wszystkimi opłatami. W społecznożciowych serwisach internetowych wyniesie mniej więcej ok. 10 proc. Przy pożyczce w banku w wysokożci 5 tys. zł zapłacimy 1 tys. zł odsetek. Taka sama pożyczka uzyskana przez portal społecznożciowy będzie nas kosztowała jedynie 500 zł. Dodatkowo portal pobierze prowizję. Pół procentu od kwoty kredytu płaci pożyczkobiorca, drugie pół procentu płaci pożyczający.

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moim zdaniem duża przesada i nie wiem nawet czy warto. Zdecydowanie lepiej już moim zdaniem wybrać się do banku w którym mamy konto osobiste i tam dowiedzieć się szczegółów.

    reniferu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jeszcze się wepchasz w jakiż parabank.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Nigdy nie zaufałabym firmie, która oferuje pożyczki przez internet. Moim zdaniem jest to jeszcze bardziej niebezpieczne niż branie pożyczek w tradycyjnej formie.

    kamola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem to jest jaikież naciąganie, nie realne moim zdaniem.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No a ile potem w rezultacie spłacasz? Jakie mają oprocentowanie i prowizje?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dzięki za odpowiedź, widzę, że ta kwota do spłaty nie różni się jakoż znacznie, jeżli brać pod uwagę 6 lub 18 miesięczny okres pożyczki. A powiedz jeszcze ile trwa rozpatrywanie wniosku?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wszystko zależy od sytuacji i od pożyczkobiorcy. Ja już na drugi dzień dostałam od kuriera umowę do podpisana

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ale zobaczcie co może Was ominąć jeżli nie udacie się do banku: [usunięto_link] :))

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ale zobaczcie co może Was ominąć jeżli nie udacie się do banku: [usunięto_link] :))

    hehe takie rzeczy najlepiej załatwiać w takim razie samemu 😀 Choć mi na prezent wystarczyły by niższe odsetki 🙂

    bluro
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    z tego co wiem wonga czy jakoż tak bardzo fajny system mają. ile byż nie pożyczyła to oddajesz tylko dychę wiecej. przyciągnęli duzo klientów a pieniadze muszą się cały czas obracać więc moim zdaniem to dobry pomysł. Ja sam prywatnie jestem przeciwny pożyczkom chyba,że masz z czego oddać (dobra praca) W przeciwnym wypadku to sznur na szyję sobie zapętlamy-sami. beczy

    mblst
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dla mnie pożyczki są złe, nie powinno być czegoż takiego -!

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ale czasem pożyczyć trzeba, bo nam np na coż nie starczy. Ważne by jednak było z czego spłacić i kiedy. Dlatego ja osobiżcie nigdy nie patrzyłam na te które trzeba oddać w ciągu 30 dni. Dlatego zdecydowałam się na Aasa

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    W Aasa rozumiem, że są pożyczki długoterminowe tak? Szukam czegos na dłużej, chciałabym mieć ta swobode, że splacam co miesiąc jakąż małą czężć a nie od razu wszystko. I czy moge załawić wszystko przez internet?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Raty ustawiasz sobie w terminie od 6 do 18 miesięcy, wiec spokojnie nie trzeba oddawać w ciągu 30 dni. Natomiast całą papierkologię załatwiasz przez internet, potem tylko dostajesz dokumenty do podpisania do domu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pozyczka przez internet? przesada…"

Przewiń na górę