Pragnienie nie ma szans?

  • Autor
    Odp.
  • mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Jednych one bawią, innych nie, mnie raczej bawią, ale to zależy od nastroju, apropo jak ktoż jest przeciwny ich reklamom niech wystartuje w konku i to zmieni 😉 [usunięto_link]

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mnie te raklamy sie nie podobają są nie moralne ,jak jedna osoba może przedstawiac pragnienie a inna osoba napój który zabija to pragnienie?
    Nie wiem może sie nie znam ale te reklamy pozbawione są dobrego smaku i taktu bynajmiej ja tak uważam…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mnie te raklamy sie nie podobają są nie moralne ,jak jedna osoba może przedstawiac pragnienie a inna osoba napój który zabija to pragnienie?
    Nie wiem może sie nie znam ale te reklamy pozbawione są dobrego smaku i taktu bynajmiej ja tak uważam…

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    mi się podobają 😆 😥

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    mi się podobają 😆 😥

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    A ja reklam nie lubię oglądać bo tylko ogłupiają i są takie sztuczne 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    A ja reklam nie lubię oglądać bo tylko ogłupiają i są takie sztuczne 🙂

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    To zależy od nastroju, ale ogólnie nie trafiają do mnie. Może sprawa gustu. Ale to co ostatnio zobaczyłam- reklamę zdaje mi się HBO Comedy wybiło mnie z butów. Gruba przesada!

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    To zależy od nastroju, ale ogólnie nie trafiają do mnie. Może sprawa gustu. Ale to co ostatnio zobaczyłam- reklamę zdaje mi się HBO Comedy wybiło mnie z butów. Gruba przesada!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    O tak ta reklama HBO jest idiotyczna naprawdę przesadzili 😕

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    O tak ta reklama HBO jest idiotyczna naprawdę przesadzili 😕

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Tak ta reklama mojim zdaniem jest poniżej krytki.Przeciez ta reklama obraża uczucia religijne jaki i uczucia moralne.Gdzie szacunek dla zmarłych? To jakiż skandal rozrywke przedstawiać w taki sposób?!

    Jest jeszcze taka jedna reklama wkładek.Gdzie akcja dzieje sie w disco gdzie na podeżcie tańczy dziewczyna a reszta gożci disco ją nażladuje…
    Tez wykracza to poza normy dobrego smaku uważam..

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Tak ta reklama mojim zdaniem jest poniżej krytki.Przeciez ta reklama obraża uczucia religijne jaki i uczucia moralne.Gdzie szacunek dla zmarłych? To jakiż skandal rozrywke przedstawiać w taki sposób?!

    Jest jeszcze taka jedna reklama wkładek.Gdzie akcja dzieje sie w disco gdzie na podeżcie tańczy dziewczyna a reszta gożci disco ją nażladuje…
    Tez wykracza to poza normy dobrego smaku uważam..

    mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    sporo narzekacie na te reklamy:P czemu nikt z Was nie wymyżli sam zakończenia filmika? wykończ pragnienie wykończ zakończenie, chyba po to powstał konk by kazdy był z tych reklam zadowolony [usunięto_link]

    mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    sporo narzekacie na te reklamy:P czemu nikt z Was nie wymyżli sam zakończenia filmika? wykończ pragnienie wykończ zakończenie, chyba po to powstał konk by kazdy był z tych reklam zadowolony [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pragnienie nie ma szans?"

Przewiń na górę