• Autor
    Odp.
  • dysonans
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam. Przeprowadzam się do nowego mieszkania i prawdopodobnie będę zmuszona wstawić pralkę do kuchni, bo chyba żadna się nie zmieżci w łazience. Czy któraż z was ma podobną sytuację? Jak to wygląda? Jaka pralka do tego by się nadawała (jakaż cicho chodząca i nieduża)? Będę wdzięczna za opinie 🙂

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak ma być w kuchni to najlepiej ją zabudować.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Racja,jeżeli nie masz wyjżcia i musisz postawić pralkę w kuchni,to najlepiej aby była ona w zabudowie. Wtedy będzie się fajnie prezentować i sprawi wrażenie idealnie wkomponowanej w całożć.

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Moja znajoma ma tak do tej pory,ale ot też kwestia przyzwyczajeni i częsty widok w małych mieszkaniach. Jedyne co można jeszcze polecić to pralkę ładowaną nie od dołu tylko od góry,będzie po prostu bardziej praktyczna i być może zmieżci się w łazience.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jeżli nie dasz rady umieżcić pralki w łazience, to trudno. Ja miałam tak w poprzednim mieszkaniu i jakoż mocno mi to nie przeszkadzało. Wystarczy ładnie ją zabudować i problem z głowy:)

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    W kuchni pralka jak nie ma miejsca w łazience czemu nie, lecz najlepiej w zabudowie, nie rzuca się tak w oczy.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Zdecydowanie najlepiej w zabudowie gdzie pralki w ogóle nie widać,no z tym że jest to dosyć droga opcja i takie meble też nie pasują do każdej kuchni.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Moi znajomi włażnie też tak mają. Wcisnęli taką wąską, ładowaną od góry bokiem zmywarki. Wybrali modele podobne kolorystycznie i nie wygląda to tak źle. Choć wydaje mi się, że lepiej mieć pralkę jakąkolwiek w kuchni niż nie mieć jej wcale

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    A to oczywiżcie racja,lepiej mieć w kuchni niż w ogóle,ale przeznaczona z myżlą o tym aby była w zabudowie,nie przedstawia się źle i wraz z upływem czasu można do niej przywyknąć:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pralka w kuchni?"

Przewiń na górę