PREPERAT PRZECIW PIEGOM!?

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Pomóżcie 🙂
    Jakie są najlepsze i najskuteczniejsze preparaty przeciw piegom?
    po opalaniu mam ich mnóstwo i za c*****ę nie dają się usunąć… 👿
    P.S jeżli znacie jakież ”domowe sposoby”, to tez piszcie 🙂
    pozdrówka ;*****

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przeciez piegi są urocze… po co sie ich pozbywać? 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Podobno dobre sa preparaty z ogorka zielonego, mozna rez na twarz polozyc plasterki tego warzywa na jakies 15 min.
    Ja mam sporo piegow, ale sie juz do nich przyzwyczailam 😉
    Bo kiedys doprowadzaly mnie do szalu…heh

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Jak byłam dzieckiem kladlam ogorka albo cytryne na buzie. Ale teraz kocham swoje piegi i nikomu bym ich nie oddala 😉

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ile bym dała by mieć kilka małych piegów 🙂

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja rowniez dziwie sie,ze piegi ci przeszkadzaja 🙂 Sa przeciez takie urocze 😀 Ale jesli juz naprawde chcesz sie ich pozbyc to moze cos z dermokosmetykow ci pomoze?Idz do najblizszej apteki i zapytaj farmaceute o probki dermokosmetykow,ktore wybiela piegi.Napewno cos ci dadza a jak pomoze to kupisz caly produkt 😀

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    no ciekawe czy kosmetyki wybielajace wybiela tez piegi ? zapytaj sie w aptece 😉 bo jest tego faktycznie sporo. a tak w ogole piegi sa super i załuje ze mam ich tak mało i tylko latem 😉

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Podobno Bioderma ma linie do redukcji przebarwien.Nie jestem pewna ale to chyba white objective sie nazywa.Zapytaj w aptece o probki.Albo o dermokonsultantke,ktora napewno doradzi cos dobrego 😀

    zuzek85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    tak, bioderma ma taka linie kosmetykow na przebarwienia. zawsze watro zapytac sie dermatologa, lekarza, czy nawet pani w aptece 😉 na pewno kazdy cos doradzi.

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    słyszałam że cytryna wybiela 😉

    a jeżli miałabym doradzic to unikac wystawiania twarzy na słońce .
    bo wtedy pojawiają się nowe piegi.

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    w nowym Glamour jest artykul o piegach i o tym jak nie dbac, zeby na pzyklad nie zlały sie w jedną plamę, ktora bedzie ywgldac jak przebarwienia.i pani dermatolog radzi, ze ludzie z piegami powinni systematycznie uzywac wysokich filtrów jezeli decyduja się na opalanie.ale i tak nadal uwazam ze piegi są super 😉

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Piegi sa naprawde fajne 🙂 ale jak nie chcemy ich miec to proponuje wlasciwie zabezpieczac sie przed sloncem stosujac odpowiednio wysokie filtry i odpowiednio zaslaniajac twarz np.kapeluszem z rondem.To chyba latwiejsze niz pozniejsze usuwanie niechcianych kropeczek 😀

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Cosmelan jest na razie najskuteczniejszą na rynku kuracją depigmentującą. Efektem zabiegu są wyraźnie rozjażnione piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Zabieg stymuluje odnowę kolagenu, działa wygładzająco, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREPERAT PRZECIW PIEGOM!?"

Przewiń na górę