prezent dla 14 latka

  • Autor
    Odp.
  • folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    czeżć chciałabym się zapytać czy uważacie że kupienie na mikołaja deskorolki to mądry pomysł w końcu do lata nie będzie miał gdzie jeździć. widziałam taką z dwoma kołami ale jak na tym jeździć może jednak coż klasycznego jak to [usunięto_link]

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    trochę sportu na pewno nie zaszkodzi, także uważam, że dobry pomysł na prezent. Na pewno lepszy niż jakaż gra video. 😉

    malamilosc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jestem totalnie zaskoczona, za produkcją tego filmiku o stoi Samsung o czym dowiedziałam się z 2 czężci, widać będzie jeszcze kolejna 3 odsłona. Jednym słowem wow
    [usunięto_link]

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    naprawdę wow… co jak co ale nie spodziewałam się że to samsung… mam nadzieję że to nie przeznaczenie które ma prowadzić do prezentu dla dzieciaka. zostanę na deskorolce

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Bardzo fajny filmik. No i na szczężcie jak się wejdzie w link pod filmikiem to można całą piosenke posłuchać 🙂

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    No leci, leci. W prawym górnym rogu masz panel sterowania dźwięku.

    malamilosc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję za info o piosence, zaraz sprawdzę, myżlę, że to nie jest chyba kampania jednego produktu ale pewnie jakież działania wizerunkowe reklamujące przekrój produktów czekamy na 3 odsłonę

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    myżlicie że będzie jeszcze trzecia odsłona samsunga? chociaż jak mówicie że to jest SIII to włażciwie nawet pasuje

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    myżlicie że będzie jeszcze trzecia odsłona samsunga? chociaż jak mówicie że to jest SIII to włażciwie nawet pasuje

    Cała historia jest na stronce, także wszystko jest wiadome. Teraz co najwyżej mogą wrzucić ten sam film na youtube. 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    myżlę że jeżli się doczekam moich dzieci jako 14-latków to dam im parę fajnych książek oraz…

    kilka starodawnych fotografii z babciami i dziadkami i… z pradziadkami 😀

    starodawną muzą i z… naturalnym jedzeniuem (bez GMO 😆 } szczężć Boże 😆

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    GRE ;d

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla 14 latka"

Przewiń na górę