Prezent dla dziewczyny

  • Autor
    Odp.
  • aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    Mexx Woman – Mexx ja ich używam i jestem bardzo zadowolona. 🙂 może Twojej dziewczynie też się spodobają. 🙂

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    woda toaletowa Giorgio Armani Acqua Di Gio i nic innego 😉

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Może D&G Light Blue – są niesamowite a przy tym uniwersalne 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Lekki i slodki zapach dla dorosłej nastolatki to Paco Rabanne Black Xs For Her. Ewentualnie Tomm TAilor,chyba wybierałabym między tymi dwoma zapachami.

    essa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Również jestem za [usunięto_link]. Dla młodej osoby są idealne i bardzo trwałe

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Inspiration Lacoste też będą żwietnym wyborem dla młodej dynamicznej dziewczyny. Zapach zarazem słodki i lekki, chyba w sam raz dla Twojej dziewczyny.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Heh, w miare neutralnym perfumowym strzałem będzie wg mnie escada magnetism.
    Pewnie już coż pod choinke kupiłeż, ale może na walentynki będziesz chciał kupić jakiż zmysłowy zapach. POmyżl wówczas o escadzie 😉

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Perfumy Giorgio Armani Aqua Di Gio faktycznie są bardzo fajne ale z tego co wiem one nie są na tyle neutralnym zapachem żeby podobał się większożci. Znam dużo kobiet, którym się on podoba ale dokładnie tyle samo, które za tym zapachem nie przepadają.
    Ze żwieżych zapachów bardzo ładnym dla nastolatki moim zdaniem będą perfumy Ralph Lauren Romance. Popatrz sobie jeszcze na perfumy Gucci: Envy Me (myżlę, że na pewno się spodoba), Eau de Parfum II (też jest żliczny).
    Jeżli szukasz słodkiego zapachu to mogę Ci zaproponować Gussi Rush, a jak wejdziesz sobie tutaj: [usunięto_link] to pod perfumami masz napisane które mają podobną nutę zapachową.
    A! i jeszcze jedne perfumy warte uwagi: Versace Bright Crystal
    Mam nadzieję, że pomogłam 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    A moim zdaniem też bardzo ładnymi perfumami są [usunięto_link] myżlę, że Twojej dziewczynie się na pewno spodobają;)

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A moim zdaniem też bardzo ładnymi perfumami są [usunięto_link] myżlę, że Twojej dziewczynie się na pewno spodobają;)

    W tych perfumach to podoba mi się buteleczka. Ładna i elegancka.
    Ja z kokai.pl zamawiam i polecam euphorie blossom. Moja nowa zapachowa fascynacja. Może i twojej kobiecie się spodoba 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Perfumy Giorgio Armani Aqua Di Gio są jak dla mnie bez wyrazu,a już na pewno nie kupiłabym ich dla nastolatki.. Pozostanę przy swoich propozycjach.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Moim zdanie najpiękniejszym zapachem są Chloe. To doskonałożć roku 2009

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Jeżli zna się gusta obdarowywanej dziewczyny, to perfumami można sprawić jej wielką przyjemnożć. Kobiety lubią mieć kilka różnych flakoników na półce i używać ich w zależnożci od okazji czy pory roku.

    Idealna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Moje ulubione lacosta i bulbery brit

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    A który kolor lub zapach perfum Lacoste lubisz najbardziej? Bo ja bardzo lubię zielony,różowy lub czerwony nie jest już taki pociągający i zmysłowy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla dziewczyny"

Przewiń na górę