Prezent dla faceta dopiero co poznanego

  • Autor
    Odp.
  • Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Dziewczyny poradźcie spotykam sie dopiero kilka dni z pewnym facetem zaznaczę że już jest coż na rzeczy i w sobotę ma urodziny. Niestety nie wiem co powinnam kupić albo wykombinować z tej okazji tym bardziej że jeszcze dobrze się nie znamy na tyle i nie wiem co sprawiło by mu przyjemnożć.

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Zdecydowałam kupić rybkę i walnę tekżcik, żeby spełniła Jego największe marzenia 😆 i żeby gdy na nią spojrzy przypominał sobie o mnie co WY na to może być?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym kupila kubek albo fajny kufel 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hehe….tez qpilam dwie zlote rybki mojemu facetowi na ostatni dzien chlopaka 🙂
    I tez z zyczeniami zeby spelnily jego wszystkie zyczenia hihi 😉
    Dobry pomysl 😀

    Beata88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    to zależy też ile masz pieniędzy na to przeznaczone ale myżlę, że coż standardowego :

    – koszulkę
    – portfel
    – perfumy
    – łańcuszek

    ale myżlę że jak kupisz perfumy to będzie najlepszy pomysł 😉 jak trafisz w jego gust to jest Twój 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Gorzej jak nie trafisz 😉

    Ja w sumie jeszcze nigdy nie kupilam perfum bo doszlam do wniosku ze to jest rzecz ktora kazdy powinien kupowac sobie sam, kazdy ma swoj gust i jest dosc duze prawdopodobienstwo ze sie nie trafi 😉

    Ale rybki byly ok 😀

    kadmonna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Kup mu coż z jajem i na wesoło np. dezodorant Axe i koszulkę z jakimż fajnym nadrukiem. Dezodorant zawsze się przyda facetowi a koszulka będzie czymż trwałym co będzie mu przypominać o Tobie.

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    rybki dobra rzecz 🙂 ale upewnij się że nie ma kota !

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Dezodorant…..no nie wiem… ja np. nie chcialabym dostac dezodorantu…

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Dezodorant…..no nie wiem… ja np. nie chcialabym dostac dezodorantu…

    dokładnie, to jakbyż powiedziała „stary żmierdzisz”.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a ja tak nie uważam ze dezedorant czy perfum tak mowi ze ktos smierdzi ja mojemu kupuje perfumy 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ale miedzy perfumami a dezodorantem jest roznica….

    Perfumy moim zdaniem sa dosc nudnym prezentem (i prosze sie nie obrazac) ale na poziomie, a dezodorant….. sorry, ale w dalszym ciagu uwazam ze nie jest najlepszym pomyslem….
    Pomyslcie same, otwieracie prezent urodzinowy a tam….. dezodorant… ;P

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Rybki to żwietny pomysł 😀 Za to perfumy raczej kiepski… to dożc osobista rzecz i bardzo łatwo jest nie trafic w odpowiedni gust.
    A ten dezodoran to tez można róznie interpretowac… moja koleżakna dostała kiedyż mydło na urodziny i uznała to za mocną aluzję… 😆

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    @Mar+A wrote:

    a ja tak nie uważam ze dezedorant czy perfum tak mowi ze ktos smierdzi ja mojemu kupuje perfumy 🙂

    Zgadzam się z majeczką dezodorant a perfumy to coż ZUPEŁNIE innego 🙂
    Wyjażnijmy sobie 2 sprawy:

    1) Dezodorant ma maskować / hamować pocenie się – pot śMIERDZI 🙂

    2) Perfumy dodają ładnego zapachu osobie która ich używa, są wonnym dodatkiem.

    Dla Ciebie to to samo? Bo jeżli tak to by oznaczało że można je stosować wymiennie – No to spróbuj spryskać się Niveą na szyji a Emporio Armani pod pachami hmmm? Kiepski pomysł, nie? 😉

    Co do prezentu, kup mu coż takiego żeby nie tylko sprawiło mu przyjemnożć, ale żebyż dostala u niego kilka dodatkowych punktów 🙂
    Chyba doceni oryginalnożć, więc sugeruje prędzej rybki niż perfumy.

    stefka19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Czy ja wiem, sam dezodorant to jasne że za mało, ale plus jakiż fajny dodatek nie wiem np. koszulka, bokserki z jakimż fajnym motywem..czemu nie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla faceta dopiero co poznanego"

Przewiń na górę