prezent, który chciałoby się zachować;)

  • Autor
    Odp.
  • meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kupiłam siostrze w prezencie żlubnym pożciel ze sklep.gianniferrara.pl. No i teraz mam dylemat, bo chciałabym sobie ją wziąć a siostrze kupić co innego;) Wiem. że to niezbyt siostrzane podejżcie, ale ta pożciel jest niesamowita. Grafitowa, jedwabna, w elegancki wzorek. Mieć coż takiego w sypialni to szczyt luksusu. Jaki inny prezent mogłabym jej ewentualnie kupić?:D

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Myżlałaż o sprzęcie AGD?? To też jest dożć powszechny i praktyczny prezent:) Polecam skorzystanie z usług sklepu magicznaplaneta.pl. Duży wybór sprzętu AGD i bardzo dobra obsługa klienta:). A zamówiony sprzęt dostarczają szybko, można też monitorować przesyłkę, wtedy zawsze wiesz gdzie ona jest:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Hehe no nie dziwie Ci się kochana, że postanowiłaż sobie zatrzymać ta pożciel. Kiedyż w tym sklepie gianniferrara.pl kupiłyżmy z mamą komplet pożcieli dla kuzynki (też w prezencie żlubnym) i mi też przeszło przez myżl żeby sobie ją zostawić. Spanie samo w sobie jest wspaniałe, a co dopiero w takiej pożcieli 🙂
    Nie możesz po prostu siostrze kupić drugiego kompletu? Myżlę, że sprzęt AGD na pewno dostanie od kogoż, albo kupi sobie sama taki jak jej się podoba, a z pożcieli na bank się ucieszy.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Pożciel to rzeczywiżcie ładny prezent. Jeżeli siostrze sie nie podoba to może jakiż sprzet AGD. Warto podejrzeć co by sie jej podobało. Może ekspress dokawy, albo mikrofala, albo blender…

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    To ja proponuje zamówić drugi komplet 🙂 A tak na poważnie, to fajnym prezentem wydaje mi się np. komplet ekskluzywnych porcelanowych filiżanek, jakiż sprzęt AGD ( np. wspomniany wyżej blender, czy sokowirówka). Z bardziej oryginalnych tydzień w jakimż kurorcie, czy bon na usługi architekta wnętrz (o takim pomyżle czytałam gdzież na forum budowlanym 🙂 ) Przyznam że dożć specyficzny prezent.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    moim zdaniem nawet zwykły czajnik może być ciekawy i można chcieć go zatrzymać. Zwłaszcza jak wygląda tak… [usunięto_link] prawda, że boski?? Niby zwykły czajnik a piękny i niepowtarzalny;)

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Prezenty nie trafione z biegiem czasu okazują się przydatne, albo można oddać je potrzebującym. Co do sprzętu agd na pewno przyda się w domu dziecka lub rodzinach zastępczych. Trzeba popytać. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja bym chciała w prezencie dostać sprzęt AGD lub pieniądze na to 😛

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Agd potaniało trochę, ale nadal dobry sprzęt jest w cenie. Ostatnio kupiliżmy nowy filtr dzbankowy Brita- koszt 80 zł…kiedys było taniej..hihi 😆 ale już pralki czy lodówki mozna żmiało kupic taniej niz kiedyż.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    szczególnie w sieci, jak porównałam ceny „mojej” lodówki w sklepie stacjonarnym z ceną w porównywarce to jestem w szoku, nawet 500-600 zł różnicy 😯

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    To duża różnica w cenie, za te oszczędnożci mozna kupic dobry odkurzacz, a nawet odkurzacz piorący.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no co Ty? odkurzacze piorące są takie tanie? myżlałam, ze to koszt kilku tysięcy złotych

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Prezent może nie dla mnie, a dla chrzeżnicy, jednak sama chciałabym taki dostac 🙂

    [/img]

    eliza_p
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kup jej może coż stylowego np.
    czerwona-sofa-z-wolutami-w-stylu-empire-3030.jpg[img]kupisz takie w[usunięto_link]

    eliza_p
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    kup jej może coż stylowego np.
    czerwona-sofa-z-wolutami-w-stylu-empire-3030.jpg[img]kupisz takie w[usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent, który chciałoby się zachować;)"

Przewiń na górę