Prezent na Mikołajki dla rodzinki

  • Autor
    Odp.
  • Marlenka456
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jak wiadomo Mikołajki i święta idą wielki krokami. Co można kupić dla męża, syna i córki. Na Mikołajki robię zawsze prezenty takie skromne bo wiadomo na święta trzeba wydać kupę kasy. Może pomożecie?

    PaulinaMich
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja kiedyś na Mikołajki kupiłam wszystkim, nawet sobie takie same papcie. Wiesz jaki był ubaw, wszyscy zadowoleni i wyglądali w sumie tak samo tylko były inne rozmiary.

    Magdalenkaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Na Internecie jest tego pełno W tym roku zadecydowałam że całej rodzinie kupię coś kolorowego, fajnego i coś dla całej rodzinki. Bardzo fajnymi zestawami dla taty i syna, lub mamy i córki są w sklepie recenogi/zestawy-prezentowe. Te zestawy są super. Mieć takie same skarpetki co córka lub syn. Dzieci na pewno się ucieszą.

    Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja mogę podpowiedzieć jak połączyć fajne prezenty dla wnuków i dziadków. Co prawda kupiłam na dziadka urodziny, ale efekt będzie dokładnie taki sam, tylko inna okazja. Koleżanka pokazała mi grę „Jak wtedy było?”. Dziadek dostał od wnuków i spędzili razem uroczy wieczór na wspomnieniach, opowieściach o dawnych czasach. Ja też się załapałam i świetnie się bawiłam.

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja od pewnego czasu odeszłam od prezentów praktycznych… wwrr…. i staram się kupować przynajmniej czasem te wymarzone. Dzisiaj zamówiłam ulubione perfumy mojej mamy których używała kiedyś a teraz na pewno nie może sobie na nie pozwolić.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Hej, zaciekawiła mnie ta gra i znalazłam ją w internecie 🙂 Wyglada naprawde fajnie, a ja właśnie szukam coś dla swoich dziadków. Widzę, że mają też takie książki-albumy („Opowiedz mi babciu” i „Opowiedz mi dziadku”) do samodzielnego uzupełniania, z tego co zrozumiałam to można zrobić takie mały wywiad z babcią i dziadkiem i opisać w tych ksiażkach ich wspomnienia, powklejać zdjecia itp., a ja np. mam ogromny sentyment do zdjęć, czasem na prezenty robię właśnie albumy na zdjęcia dla znajomych, więc to też super opcja. Teraz musze się zastanowić, czy wybrać albumy, czy grę 🙂

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja też trafiłam na tą stronę i zamówiłam album „drzewo genealogiczne”. To taka wersja dla całej rodziny, więc mam nadzieję, że wspólnie spędzimy mikołajkowy wieczór i powspominamy młodość babci i dziadka;-) Bardzo podoba mi się duży format bo można na jednej stronie nakleić kilka zdjęć i wykonanie.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    O nie! Za duży wybór 😀 Wszystkie opcje wyglądają super… ciężko wybrać… Ale chyba ta gra  podpasowała mi najbardziej – sama chętnie w nią zagram 😀

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Rozumiem w pełni, też miałam kłopot z wyborem bo każdy mi się podoba a z wiadomych przyczyn nie mogę sobie pozwolić na kupienie wszystkich;-( Ale okazji nie brakuje, więc zamierzam wracać bo mam nadzieję, że oferta będzie rozszerzana;-)

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    No tak, dobrze, że Dzień Babci i Dzień Dziadka są już w styczniu to będzie można szybko wypróbować inne pomysły 😀

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Julcia masz rację. Ja już zdążyłam znowu zaszaleć z prezentami dla dziadków również w styczniu, więc w najbliższym czasie już mam blokadę;-)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent na Mikołajki dla rodzinki"

Przewiń na górę