Prezent urodzinowy dla koleżanki

  • Autor
    Odp.
  • dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Czeżć, potrzebuję pomocy w wyborze prezentu urodzinowego dla koleżanki.:DD Są to jej dwudzieste pierwsze urodziny, dlatego uważam, że podarunek powinien być bardziej wyszukany niż zazwyczaj. Impreza urodzinowa jest tematyczna “ gwiazdy muzyki- z racji tego,że jej pasją jest włażnie żpiew. Dlatego też razem zresztą zaproszonych znajomych myżleliżmy, aby prezent też był w temacie imprezy. :DD Jednak konkretnego pomysłu, jak na razie brak. Może ktoż z was ma jakiż dobry pomysł ?

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    hej a myżlałaż może o tym aby dać jej jakąż 'muzyczną nagrodę ’ ? np. sama mogłabyż wykonać taką statuetkę albo jak ci się nie chce jej robić, to taką zamówić. Jest wiele takich sklepów, gdzie możesz coż takiego dostać, a później możesz iżć do grawera aby jakiż napis na tym zrobić.

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Dagmara myżlę, że mogę Ci trochę pomóc, bo ostatnio sama zamawiałam taki kryształ 3d dla rodziców z okazji rocznicy ich żlubu. Jeżli chodzi o wygląd statuetki, to została do mnie dostarczona zupełnie taka sama, jaką sobie wybrałam. Ja natomiast na początku martwiłam się, że skoro statuetka jest wykonana z tak delikatnego tworzywa, to w czasie podnóży może zostać uszkodzona. Na szczężcie nic jej się nie stało i dotarła w całożci.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dzięki basiaP, a mam jeszcze pytanie co do tego konfiguratora, co jest na stornie. Możesz mi opisać duklanie jak to działa ? Ja tam sobie wszystko sama wybieram ?

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    . Możesz mi opisać duklanie jak to działa ? Ja tam sobie wszystko sama wybieram ?

    Tak, na wszystko masz sama wpływ. Edytujesz tam sobie pole tekstowe i formatujesz tekst, czyli wybierasz miejsce gdzie ma być umieszczony napis i jak ma wyglądać. Wpisujesz go sobie i możesz od razu podejrzeć jak to będzie się z całożcią komponowało. Masz też opcję wpisania swoich uwag i zaznaczenia czy zgadzasz się na ewentualne zmiany.

    Cobi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ciekawy pomysł z tą imprezą tematyczną – udało się w końcu zdecydować na jakiż prezent?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent urodzinowy dla koleżanki"

Przewiń na górę