prezent z okazji żlubu cywilnego

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Widziałam temat o prezencie na żlub jednak postanowiłam zalożyć nowy wątek gdyż u mnie sytuacja wygląda troszke inaczej.
    Otóż wychodzi za mąż moja najlepsza przyjaciółka i chce jej koniecznie kupić prezent. Nie chce dawać jej kasy ponieważ wiem że ona prezent bardziej doceni. Byłam ostatnio u niej w mieszkaniu i się troszke rozejrzałam czego im brakuje a co mają.Jak się okazalo mają już troche swoich rzeczy jak np telewizorek co prawda mały ale mają, wieże zastawe stolowe. Natomiast brakuje im różnych sprzętów agd jak żelazko, odkurzacz nawet pralki nie mają ale to już za wysoki koszt 🙂 Moje misia ubłagałam na 300zł ale to i tak dużo bo on chciał wydać na prezent 200zł.Co byżcie kupiły na moim miejscu?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    może żelazko tak jak mówisz?
    robot kuchenny?
    dużo rzeczy jest 😉

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    no robot kuchenny fajna rzecz tylko zależy czy twoja przyjaciółka lubi gotować bo jeżli nie to moze okazać się że będzie niepotrzebnie stał i się kurzył.Moze pomyżl o odkurzaczu? w Claudi widziałam bardzo ładny

    nie wiem tylko czy jest dobry, anie jakie ma funkcje i ile kosztuje.Co o nim myżlicie?

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Odkurzacz fajny, ale hmm… pewnie już mają (: bo jakoż nie wyobrażam sobie domu z telewizorem, ale bez odkurzacza :D:D

    a nie myżleliżcie o tym, żeby w więcej osób się zebrać i np. kupić tę pralkę? A jak nie, to myżlę, że żelazko jest fajnym pomysłem.

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    telewizor maja ale taki mały daleko mu do lcd 🙂 odkurzacza natomiast jak pisałam nie mają znaczy mają ale takiego rupcia że szkoda gadać. ten samsunga natomiast jest bardzo ładny i wydaje mi się że na prezent by pasował mozecie napisać o nim coż więcej? jaki to model ile kosztuje?

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    faktycznie, napisałaż, mój błąd (:

    na stronie samsunga ten model jest za 299 zł, ale znając życie możesz pewnie jeszcze o parę złotych taniej go kupić, jak poszukasz jakichż fajnych promocji.

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Byłam na stronie samsunga i nie mogę go znaleźć 🙁 możesz podać link do niego ewentualnie napisać jaki to model? to wtedy chociaż sobie przez google go znajde

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Wysłałam Ci linka privem.

    btw. wpisałam w googlach „odkurzacz samsung” i pierwsza wyżwietlona strona dotyczyła włażnie tego modelu. Dwie sekundy!!! Naprawdę nie wiem, jak niektórzy korzystają z tego internetu, jakby był wrogiem, czy coż 😛

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    A może jakież kryształowe kieliszki – tak praktycznie, ale wykwintnie plus dobre winko np. Roquatelle czerwone półwytrawne. Wg mnie kupowanie żelazka, czy odkurzacza… to trochę nie na miejscu…

    kkowalik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bardzo cieszyłabym się gdybym dostała żelazko. Przyda się, a kieliszki będą tylko stały, od czasu do czasu wyciągnę je na jakąż imprezę. Moim zdaniem praktyczne prezenty wcale nie są złe.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Może złe nie są, ale ja osobiżcie wolałabym sama sobie kupić odkurzacz, czy żelazko takie jak ja będę chciała.

    migotka920
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Komplet talerzy zawsze się przydadzą

    kkkiniusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Talerze czy posciel jest obciachowa…

    immmma3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ludzie jeszcze kupują pożciele????

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent z okazji żlubu cywilnego"

Przewiń na górę