Prezenty Walentynkowe dla kobiet.

  • Autor
    Odp.
  • dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Moja żona najczężciej chce być modna jeżeli chodzi o dodatki – konkretnie biżuterię. Często mi opowiada co u jakiej koleżanki widziała, szuka inspiracji w internecie. Największym hitem w żwiecie mody stała się włoska biżuteria BIGI. Jest to biżuteria, którą komponujesz samemu, dobierając koraliki lub Charmsy do bransoletki, albo naszyjnika. Taka bransoletka zamarzyła się mojej żonie. Jakiż czas temu kupiłem jej bransoletkę – bazę do koralików i teraz co jakiż czas staram się dokupywać koraliki – najbardziej podobają się jej z cyrkoniami, wszystko w sklepie „Niebieski-koralik”. Na żwięta kupiłem jej gwiazdkę z różowymi cyrkoniami- była zachwycona. Już niedługo Walentynki – na szczężcie nie mam problemu z doborem prezentu dla niej, tym bardziej że w tym sklepie jest wiele promocji włażnie z okazji żwięta zakochanych. Zaoszczędzę czas i pieniądze, bo kupię jej dwa koraliki z cyrkonią i zapłacę 20% mniej. Panowie zadbajcie o to, aby w ten dzień Wasze kobiety poczuły magię dnia Zakochanych. Kobiety czas, abyżcie przypomniały swoim mężczyznom o tym wyjątkowym żwięcie. Też kupujecie biżuterię na różne okazje? Może także w tym sklepie? Jakie plany Walentynkowe?

    Zwar
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ehh i znowu niby reklama a ciekawy temat zwłaszcza że walewtynki już jutro 😉

    Ja osobiżcie kupiłem zestaw kosmetyków w super-pharmie 🙂

    alumi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Koszulka Nocna, może coż z słodkożci lub wizyta w spa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezenty Walentynkowe dla kobiet."

Przewiń na górę