• Autor
    Odp.
  • tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Czeżć!
    Mam na imię Tomek, mam 24 lata i nigdy nie miałem dziewczyny ani bliższej koleżanki. Nigdy też nie uprawiałem seksu.
    Nie mieszkam w jakiejż zapadłej wiosce z dala od ludzi.
    Nie jestem chamem ani prostakiem.
    Nie jestem jakimż obdartusem, od którego żmierdzi na kilometr.
    Mieszkam w Warszawie, w czerwcu skończyłem studia dzienne na uniwersytecie.
    Jestem kulturalnym człowiekiem o rozległych zainteresowaniach (film, dobra książka).
    Dbam o siebie: staram się ładnie ubierać, używam kosmetyków, uprawiam jogging.
    Mimo to, jak pisałem na początku, nigdy nie miałem dziewczyny.
    Do tej pory nie roztkliwiałem się nad tym, żyłem dniem dzisiejszym i nie rozpamiętywałem tego.
    Teraz jednak powoli zaczyna mnie to drażnić.
    Dlaczego tak się dzieje, co robię złego i co powinienem poprawić?
    Pomóżcie!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    pewnie dlatego ze do zadnej nie zagadales 😀

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    proszę pomóżcie!
    odezwijcie się chociaż!

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    naprawdę nie potraficie mi nic doradzić?
    To że nie jestem megaotwarty nie znaczy chyba, że nie mogę mieć nigdy dziewczyny
    Znam wielu bardziej nieżmiałych ode mnie chłopaków, którzy jednak mają dziewczyny

    doris1
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    może powinieneż zacząć wychodzic do ludzi czężciej gdzież do pabu czy jakiejż kawiarni zaprosić np koleżankę z grypy …notrudno jest cokolwiek doradzić…. możesz jak biegasz zagadać do jakiejż kobiety która też biega w tych okolicach gdzie ty… no sama nie wiem…

    Ona87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Może pomyżl, czy wżród Twoich znajomych nie ma fajnej dziewczyny, która też nie ma partnera. Zagadaj do Niej i zaproż na jakiż spacerek, jak będziecie nadawać na tej samej fali to sytuacja sama się rozwinie. Partnerki możesz także poszukać po prostu na mieżcie. Wystarczy „czeżć, jak masz na imię”, jak będzie chciała to pogada, nie mówię, że jest łatwo ale na pewno warto próbować. Trzymam kciuki. Aha i nie zrażaj się porażkami, kombinuj aż do skutku:)

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Może pomyżl, czy wżród Twoich znajomych nie ma fajnej dziewczyny, która też nie ma partnera. Zagadaj do Niej i zaproż na jakiż spacerek, jak będziecie nadawać na tej samej fali to sytuacja sama się rozwinie. Partnerki możesz także poszukać po prostu na mieżcie. Wystarczy „czeżć, jak masz na imię”, jak będzie chciała to pogada, nie mówię, że jest łatwo ale na pewno warto próbować. Trzymam kciuki. Aha i nie zrażaj się porażkami, kombinuj aż do skutku:)

    Hahahah… 😉 Sprowadzilas poznanie kogos do tak wielkiego banalu, ze szkoda gadac. 😉

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    jak sam widzisz – Kombinuj , na tym to polega, plci kobiecej nieinteresuje to ze jestes elegancki zadbany mezczyzna wyksztalcony , o patriotycznych pogladach:), kulturalny, majacy wiele zainteresowan, a wrecz polowa cech odpycha:)

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dlaczego się dzieje ze nie amsz dziewczyny? hmmm.. A co robisz, gdy Ci się jakaż podoba? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem"

Przewiń na górę