problem imprez w zwiazku… proszę o pomoc

  • Autor
    Odp.
  • van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dziekuje wszystkim biorącym udzial. Niestety musialem usunąć całożc dla bezpieczeństwa.
    dziekuje raz jeszcze za pomoc, bo dalo mi to duzo to myslenia co napisalyscie.. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wam duzo gorących chwil z Waszymi partnerami 🙂

    pozdrawiam i dziekuje

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    To, że dwoje ludzi, którzy są ze sobą w związku chodzi osobno na imprezy nie jest niczym anormalnym. Jeżli nie są przekroczone pewne granice, jeżli Twoja dziewczyna nie całuje się z kolesiami, których poznaje na imprezie, jeżli nie rozdaje swojego numeru innym facetom i nie spotyka się z nimi później, to wszystko jest w porządku, jeżli masz do niej zaufanie. Gorzej jeżli go nie masz…wtedy możesz się obawiać, że ona nie chce zabierać Ciebie na imprezy, na kórych się pojawia bo chce móc do woli flirtować z innymi facetami.

    Ty też masz prawo chodzić na imprezy ze swoimi znajomymi. I ten fakt nie powinien powodować, że będziesz zdradzał swoją dziewczynę.

    Ale jest jedna oczywista kwestia- Twoja dziewczyna potrzebuje więcej wolnożci niż Ty, chce więcej czasu spędzać bez Ciebie, niż Ty bez niej.

    Może warto porozmawiać o Waszych oczekiwaniach wobec siebie i wobec tego związku?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Moj facet twierdzi ze ona nie traktuje cie powaznie i zastanow sie nad sensem zwiazku z nia, z tego co napisales wynika ze (niestety) jest dosc frywolna. Czy jestes pewny ze wasz zwiazek ma sens skro bawi sie z innym, czy ciebie traktuje powaznie?

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moj facet twierdzi ze ona nie traktuje cie powaznie i zastanow sie nad sensem zwiazku z nia, z tego co napisales wynika ze (niestety) jest dosc frywolna. Czy jestes pewny ze wasz zwiazek ma sens skro bawi sie z innym, czy ciebie traktuje powaznie?

    zgadzam sie z tym
    ja dla mojego faceta zrezygnowałam z wszelkich imprez
    jesteżmy razem od ponad roku i byliżmy razem tylko na jednej czy dwóch imprezach
    problem jest podobny bo mieszkamy od siebie 50km gdzie jest bardzo kiepskie połączenie
    jednak bardzo go kocham i nawet z takiej rzeczy jak impreza mogę dla niego zrezygnować

    poza tym skoro ona nawet sie nie stara żebyżcie sie bawili razem tzn. nie probuje załatwić dla Ciebie transportu to może ma do tego powód

    jesteż pewny ze Cie nie zdradziła ?

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    @van dragon wrote:

    Divay …. jak mogę być pewny ? porpostu jej ufam, i skoro tak mówi to wierze ze mnie nie zdradza.

    bardzo zazdroszcze Twojemu chłopakowi.. Kochasz go, moja Kobieta, poweidziala mi ze ma watpliwosci, i nie mowi mi juz ze mnie kocha, bo nie jest tego poprostu pewna 🙁

    zastanów sie poważnie nad tym związkiem
    dziewczyna może robić Ci rogi a Ty jej ufasz i ja kochasz
    to przykre ze ktoż kto sie tak pożwięca nie otrzymuje tego samego w zamian
    poza tym na imprezach dzieją sie rożne rzeczy i chyba jesteż tego żwiadom?

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja mysle ze powinienes powiedziec jej zeby sie najpierw wyszalala a jak juz to zrobi niech pomysli o zwiazku w ktorym sa dwie osoby a nie tylko ona, jak ja mialam 18 lat to jezdzilam piatek sobota i niedziela na dyskoteki, nawet jesli mialam wtedy chlopaka to sama go namawialam zeby ze mna jechal a jesli ona wprost ci mowi ze ten jej kolega pracuje i jest to za daleko to nie ma co sie oszukiwac wiadomo ze flirtuje z innymi,sprobuj zalatwic sobie transport z jakims twoim kolega i nie mow jej ze tam jedziesz sam zobaczysz co robi tylko zeby cie nie zauwazyla a wtedy sam bedziesz pewny

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    hmmmm… ciezko tak oceniac dziewuche jak jej na oczy nie widzialam. sa dwie mozliwosci. albo ona chodzi na te imprezy i tak rzeczywiscie swiruje z jakimis facetami, albo druga ze po prostu lubi sie wybawic (wytanczyc, wyszalec). nie jestem zwolenniczka lazenia wszedzie razem i rezygnowania z imprez z kolezankami (bo akurat sie jest w zwiazku). jesli ona jest godna zaufania i ma poukladane w glowie i ciebie kocha to raczej tam ja nikt nie obmacuje na tych dyskotekach i nic zlego sie nie dzieje, wiec niestety musisz zagryzc zeby i nie robic jej wyrzutow. choc wiem ze to moze byc trudne i bolesne. jesli jej zabronisz to mysle ze ona moze ci w ogole podziekowac za zwiazek – bo nikt nie lubi sie dusic w zwiazku i rezygnowac z polowy swojego zycia dla tej drugiej osoby. swoja droga powinna tez i ciebie uszanowac w tej calej sprawie i pomyslec o twoich uczuciach. no nie wiem nie wiem, trzeba by zobaczyc ta twoja kobitke zeby sie zorientowac troche co to za typ;)

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    rozumiem ją i Ciebie
    przez jakiż czas miałam ten sam problem
    mnie również 2 razy probowano zgwałcić
    jednak mimo wszystko czuje pociąg do głożnej muzyki i do tego co kocham czyli do tańca

    mój facet od kiedy o tym wie panicznie sie o mnie boi stad tez zrezygnowałam z takich imprez dla niego.
    przeszliżmy jednak przez bardzo wiele kłótni
    teraz już wiem ze były one niepotrzebne

    probowałeż ja zaprosić gdzież na imprezę?
    zaproponować nowe miejsce?

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dziekuje wszystkim biorącym udzial. Niestety musialem usunąć całożc dla bezpieczeństwa.
    dziekuje raz jeszcze za pomoc, bo dalo mi to duzo to myslenia co napisalyscie.. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wam duzo gorących chwil z Waszymi partnerami 🙂

    pozdrawiam i dziekuje

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Niestety, wygląda na to, że nie jesteż dla niej wystarczająco ważny, żeby się Tobą p****ęła.

    Chcesz być w związku z dziewczyną, która Cię nie kocha, a zamiast spędzać czas z Tobą koniecznie musi bawić się na imprezach w każdy weekend? Swoją drogą… ona nie ma innych, ciekawszych zainteresowań?
    Ale to już oczywiżcie tylko i wyłącznie Twoja sprawa czy chcesz być z dziewczyną, której pasją jest flirtowanie z facetami na imprezach czy z taką, która interesuje się poezją i teatrem. 🙂

    Ja radzę porozmawiać z nią szczerze, jeżli będzie nadal utrzymywała, że te imprezy to jej życie, a dla Ciebie nie ma już miejsca i ona nic do Ciebie nie czuje to lepiej dla Ciebie, żebyż to skończył.

    Bo teraz to wygląda tak, jakby ona nie była pewna, czy chce być w związku z Tobą, a na imprezach szukała sobie innego, fajniejszego jej zdaniem kolesia, a wtedy Ty miałbyż pójżć w odstawkę.

    Masz wybór, zdecydujesz czy chcesz być tak traktowany czy nie.
    Powodzenia.

    van dragon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Olguż

    dzieki, jednak ona nie wybiera miedzy spedzaniem czasu na imprezie a spedzaniem czasu ze mna, to nie koliduje. ale juz wiem co zrobic. dzieki raz jeszcze. pozdrawiam

The topic ‘problem imprez w zwiazku… proszę o pomoc’ is closed to new replies.

Przewiń na górę