PROBLEM Z CYRKONIĄ :( POMOCY!

  • Autor
    Odp.
  • s0n1s1a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam, mam pytanie na które mam wielką nadzieje ktoż mi pomocnie odpowie. Mam pierżcionek który ma dla mnie straszne znaczenie, wartożć sentymentalna. Załączam zdjęcie pierżcionka jak wyglądał :

    [usunięto_link]

    Dwie cyrkonie w kształcie szeżcianu. Zdarzył się nie szczężliwy wypadek – jedna cyrkonia odpadła . Niestety nie odnalazłam jednego szeżcianu.
    Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwożć u jubilera dać do 'naprawy’ czyli czy jubiler byłby wstanie doczepić cyrkonię? Czy jubiler może skądż załatwić tej samej wielkożci cyrkonię by móc zastąpić to zgubioną?
    Będę naprawdę naprawdę wdzięczna jeżli ktoż mi pomoże
    pozdrawiam

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Wydaję mi się, że nie będzie wielkiego problemu z naprawą pierżcionka? Czy to sztuczny „brylancik” czy prawdziwy? Od tego będzie zależała cena naprawy.

    s0n1s1a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Cyrkonia. Pospolity nie drogi kamyczek. Cena nie grala roli obojetnie jak by naprawa wygladala , dzisiaj oddalam do naprawy, diekuje za chec niesienia pomocy 😛

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Dokładnie tak,każdy jubiler powinien to naprawić i cena nie będzie zbyt wysoka. Nie masz się czym martwić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PROBLEM Z CYRKONIĄ :( POMOCY!"

Przewiń na górę