problem z dziewczyną

  • Autor
    Odp.
  • drupilok
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Witam
    Mam problem z dziewczyną. Mieszkam w mieżcie oddalonym od jej miasta o 12km, chodzimy do zupełnie innych szkół w innych miastach. Będą w jej szkole tak sobie, bo mam tak kilku znajomych zobaczyłem ją, strasznie mi się spodobała więc załatwiłem jej numer, napisałem jej sms że wogóle chciałbym ją poznać i wogóle;p ona napisała mi „żebym napisał jej coż więcej o sobie” ;p i nic więcej, od tego pisania mineły już 3 dni. Nie wiem jak teraz się do niej odezwać, nie chce się narzucać. Pomóżcie 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Nie rozumiem- napisałeż jej wtedy coż o sobie? Jeżli wiedząc już cokolwiek o Tobie, będzie zainteresowana poznaniem Ciebie, to gdy zaproponujesz jej spotkanie- zgodzi się i wtedy będziecie mieli możliwożć dowiedzenia się czegoż więcej o sobie i porozmawiania na spokojnie.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Witam

    Czeżć!

    [usunięto_link] wrote:

    ona napisała mi „żebym napisał jej coż więcej o sobie” ;p i nic więcej, od tego pisania mineły już 3 dni. Nie wiem jak teraz się do niej odezwać, nie chce się narzucać. Pomóżcie 🙂

    Stary, no to przecież jasne! teraz Twój krok… Dziwię się, że zwlekasz tak długo. Powinieneż się cieszyć, że otrzymałeż odpowiedź, a jej zapytanie o Ciebie otwiera szansę na poznanie się bliżej. Ona zrobiła wszystko, co kobieta 'może’ zrobić w takiej sytuacji, Oczekujesz od niej jeszcze czegoż? Na tym etapie powinieneż niezwłocznie jej napisać trochę o sobie i zaproponować KONIECZNIE spotkanie…

    Tylko wtedy nie pędź zbyt szybko. Daj czas sobie i jej przede wszystkim na dobre zbliżenie się, oczywiżcie emocjonalne… Dużo rozmawiaj z nią. I jak najbardziej naturalnie, bez udziwnień. Nie zaczynaj przypadkiem od seksu! Powodzenia!

    drupilok
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    dzięki za takie zainteresowanie 😉 ale ja jej następnego dnia napisałem sms „jak się spało” no i takie tam? to już nie odpisała i wogóle ;p

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hard-man chyba uwielbiasz temat dotyczące seksu 😀 ;p
    Wątpie, żeby zapytał ją o seks jak biedaczek nie wiem jak ma na randkę kobitkę zaprosić 😉
    Wiesz, nikt nie powiedział, żę jest taką dziewczyną, że po jednym SMS zakocha się w Tobie (myżlę,że są jeszcze na tym żwiecie normalne dziewczyny) ;p

    Staraj się ;p jeżeli Ci zależy… Przecież nie masz prosić jej od razu o rękę ;p Oczywiżcie nie narzucaj się zbytnio , pisz z głową ;p

    I pamiętaj, że nie wiesz jaką Ona jest osobą ( chodzi mi tu o jej wnętrze), więc nie zakochuj się od razu 😀 (taka rada)

    drupilok
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    napisałem jej już że jeżli nie chce mnie poznać to ma mi to napisać i się odczepie, bo ja cały czas o niej myżlę, a ona nawet nie odpiszę mi na jednego smsa ;/

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Hard-man chyba uwielbiasz temat dotyczące seksu ;p

    Powiem otwarcie i szczerze “ masz dobrą intuicję, Lenka 😉 ! Ale wyznam pod przysięgą, że nie jestem jakimż tam erotomanem. Po prostu obecnie te problemy są dla mnie strasznie ważne w życiu¦ Poza tym ˜seks przenika we wszystkie inne sfery w naszym życiu. Warto nim samemu kierować, aniżeli pozwolić, by on sterował nami. Jak myżlisz? 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    dzięki za takie zainteresowanie

    Ni ma za co “ jak to mówią. My tu lubimy pomagać ludziom w potrzebie 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    ja jej następnego dnia napisałem sms „jak się spało” no i takie tam? to już nie odpisała i wogóle ;p

    Myżlę, że to był fatalny tekst, Stary 🙁 Sms o ˜spaniu mógł się jej skojarzyć bardzo negatywnie i postraszyłeż ją może¦ No bo przecież do końca też nie wiem… Napisz może coż w rodzaju: Bardzo mnie zainteresowałaż i chciałbym się z Tobą spotkać¦ Pogadajmy sobie¦ Ciekaw jestem, czym Ty się interesujesz¦

    [usunięto_link] wrote:

    napisałem jej już że jeżli nie chce mnie poznać to ma mi to napisać i się odczepie, bo ja cały czas o niej myżlę, a ona nawet nie odpiszę mi na jednego smsa ;/

    Stary, zbyt radykalnie! Chyba lepiej odwrotnie “ powiedz, że choćby Ci nie odpisała, to i tak będziesz myżlał o niej¦ Brachu, spoko, spoko¦ cierpliwożci i odrzuć swoje męskie honory¦ prawdziwym honorem dla mężczyzny jest ją rzeczywiżci zainteresować¦ Nie pękaj! Zbłaźniłeż się może -! ale nie ustępuj¦ Przepraszaj za nietakty i wal do nie dalej! Trzymaj się! :ok:

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    napisałem jej już że jeżli nie chce mnie poznać to ma mi to napisać i się odczepie, bo ja cały czas o niej myżlę, a ona nawet nie odpiszę mi na jednego smsa ;/

    to moze do niej zadzwon? 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    to moze do niej zadzwon? 😉

    Też dobry pomysł! Tyle że jak coż facet walnie, Lasiczka… nie tak, to się do niego uprzedzi i będzie jeszcze gorzej…

    Polecam jednak spotkanie. Czuję, Drupilok, że jak Cię zobaczy w tej rozterce zakochania, puszczą jej soki…

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    przykro mi to mówić, ale ten tekst o spaniu był poniżej poziomu. najpierw nie odpisujesz lasce na jej esemesa, w którym pyta o Ciebie, a później wyjeżdżasz z najbardziej durnym tekstem na żwiecie. a w związku z drugim esemesem, w którym jej powiedziałeż, że jak Cię nie chce poznać, to się odczepisz. kolego, jak ma Cię poznać, jak jej nie odp. na esemesa, w którym ona ewidentnie dała Ci znać, że może chciałaby coż wiedzieć o Tobie. pytaniem się jej, czy miała dobrą noc, się nie poznacie.

    rehabilituj się i to szybko. bo laska rzeczywiżcie może się rozmyżlić co do Twojej osoby.

    A.

    drupilok
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    no włażnie ja jej odpisałem, to ona włażnie nie odpisała.

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no włażnie ja jej odpisałem, to ona włażnie nie odpisała.

    Hm to chyba musisz poszukać sobie innego obiektu zainteresowań … 🙁
    Nie przejmuj się … ;p Życie toczy się dalej , poznasz inna „fajną” kobitkę ;p

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak nie odpisuje, to znaczy, że nie jest zainteresowana albo sobie znalazła kogoż innego- proste.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to moze do niej zadzwon? 😉

    Też dobry pomysł! Tyle że jak coż facet walnie, Lasiczka… nie tak, to się do niego uprzedzi i będzie jeszcze gorzej…

    Polecam jednak spotkanie. Czuję, Drupilok, że jak Cię zobaczy w tej rozterce zakochania, puszczą jej soki…

    dzownic! ale bez uprzedniego obmyslania, improwizacja! a nie ukladanie scenariuszy i szykowanie odpowiedzi.

    takie spontany sa najlepsze i nie wazne czy dzwoni facet czy babka.

    trzeba poczuc flow 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    dzownic! ale bez uprzedniego obmyslania, improwizacja! a nie ukladanie scenariuszy i szykowanie odpowiedzi.

    takie spontany sa najlepsze i nie wazne czy dzwoni facet czy babka.

    trzeba poczuc flow 😀

    Lasiczka, przekonałaż mnie! Drupilok, wykonaj zadanie mądrej Kobiety… 😉 Nie no, ja bym też nie wytrzymał i zadzwonił… Gadaj jej i gadaj, nie mów broń Boże o 'odchodzeniu’, czy też 'odczepieniu’ – po co!? Jak ją tak polubiłeż – walcz! Stary, życzę szczężcia… :ok:
    Wiesz, za dziewczynami musimy się czasem nabiegać 😉 Taki już nasz samczy los 🙄

    PS. A może na wiosnę kup jej jakiegoż tulipana i wal pod jej szkołę?…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem z dziewczyną"

Przewiń na górę