problem z kolezanką

  • Autor
    Odp.
  • xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    witam mam problem, ostatnio moja kolezanka ze studiow zaprosila mnie do siebie na noc (z niczego w ogole sie tego nie spodziewalem). teraz mam dylemat bo jak pojde do niej to najprawdopodobniej sie jej nie opre- ma takie duze fajne piersi… moze nie jest jakos super zgrabna ale podnieca mnie nieziemsko ostanio glownie przez te piersi (fantazjuje sobie ze ona tak na mnie wsiada od przodu a ja jej pieszcze te cycuszki:D , albo na hiszpana…miazga co sie ze mną dzieje.

    problem w tym ze miedzy nami do tej pory nic nie bylo- nawet sie nie calowalismy!! boje sie ze po tej nocy relacje miedzy nami mogą ulec pogorszeniu- znaczy wiecie o co chodzi (cos takiego jak miedzy tymi policjantami w serialu kryminalni jesli ktos oglada).

    jak myslicie wykorzystac to czy nie? fizycznie to czuje do niej mocny pociąg(mimo ze keidy ja poznalem to mi sie nie podobala, zaczela mnie podniecac pewnego dnia kiedy bylismy z grupką znajomych w knajpie. Po paru piwkach usiadla kolo mnie zaczela cos gadac do mnie po czym sie rozkraczyla… wtedy pierwszy raz mnie podniecila- teraz to wystarczy ze stanie kolo mnie z tymi jej wielkimi zajebistymi cycami i juz jestem ugotowany..) nie wiem czy chcialbym z nią byc natomiast b****ć to bym ją mogl nawet i pięć razy dziennie 😉

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Jeden z lepszych postow na forum, dzieki za poprawienie humoru 😀 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 640
    • Zasłużony

    Hihih.Jeżli ona też ma ochotę na byzkanko,to się pobzykajcie….
    Moze ona nie chce niczego wiecej,tylko odrobine seksu ?:P

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Skoro zaprosiła Cię do siebie na noc to raczej nie na wspólne oglądanie komedii romantycznej… 😉 Na pewno liczy się z tym,że się „pobzykacie”.Gdyby myslała o tym,że coż między wami może być,to zasugerowałaby może spacer czy kino…albo jakąż inną formę spędzenia czsu.Może wie,jak bardzo Cię podnieca?Może Ty działasz na nią tak samo i stąd to zaproszenie?W każdym razie idz i bawice sie dobrze 😆

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Wasze kontakty nie powinny ulec pogorszeniu, jeżli po waszej upojnej nocy będziesz się zachowywał tak jak przed.

    Na pewno ona też ma na Ciebie ochotę 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 640
    • Zasłużony

    hehe mimo wszystko mnie ta sytuacja zastanawia i dziwi. Ja nie zaproponowalabym facetowi seksu bez zobowiazan…

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hehe mimo wszystko mnie ta sytuacja zastanawia i dziwi. Ja nie zaproponowalabym facetowi seksu bez zobowiazan…

    Ja tez nie brrr…
    😯

    Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    Dobra rada: jeżeli pójdziesz, to ubierz gumkę, żebyż się czymż nie zaraził. 😮

    Co za czasy…dziewczyny zapraszają (nie swoich) chłopaków na noc…lol

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Co za czasy…dziewczyny zapraszają (nie swoich) chłopaków na noc…lol

    Nooo 😆
    Chociaż nie wiem już co gorsze: kiedy dziewczyna zaprasza na nos czy kiedy sama się wprasza na noc do faceta? 😕 😆

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kiedy się wprasza 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 36
    • Odp.: 432
    • Pasjonat

    Pierwszy raz chyba tu przeczytałam realna i szczerą wypowiedź faceta na temat kobiety i seksu.

    Idź tam ,nie łam się, tylko na wszelki wypadek uprzedź, że interesuje cię tylko seks, jeżli ją też to nie ma problemu.

    Venus
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 640
    • Zasłużony

    Nie mog sie odczekac relacji z tej nocy ;]

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ojoj! Jeżli Cie zaprosiła koleżanka na noc to napewno liczyła ze coż bedzie -jakies pozytywne wibracje…
    Jeżli ona Cie tak podnieca i pociąga wzbudza w Tobie takie bodzcce to jej o tym powiedz przy winku i żwieczuszkach i idzcie na całożć…Same Twoje opowiadanie o tym co Cie w niej tak podnieca i to na co masz ochote zrobić z jej piersimi moze być pierwszym stopniem w grze wstępnej…
    Nie dowiesz sie co z tego bedzie jak tego nie zrobisz…
    Zapewniam ze skoro ona zaprasza Cię na noc to nie tylko by sobie pogadać z Tobą….

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Z niecierpliwożcią czekamy na wrażenia z tej nocy : ))

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    wydaje mi sie ze skoro zaprasza sie faceta na noc (kolege, znajomego) t chyba sie liczy z czyms… hm..moze inaczej moze sie tego spodziewa ?? 8)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem z kolezanką"

Przewiń na górę