Problem z nawilzeniem…..

  • Autor
    Odp.
  • imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Czeżć:)
    Mam taki dożć poważny problem, ale to zacznę od początku.
    Od roku kocham się z chłopakiem; nie krępuje nas rozmawianie o sexsie i naszych doznaniach więc układało nam się coraz lepiej i lepiej do granic możliwożci doznań. 😀
    Wszystko było ok do czasu moich pierwszych poważnych orgazmów. Tu zaczęły się schody, zupełnie nie wiem czemu po moim orgazmie w pochwie robi się zupełnie sucho. Do tego stopnia że już parę razy mój mężczyzna nie mógł szczytować we mnie bo albo mnie to bolało, albo po prostu się nie dało bo tarcie było za duże. Raz nam nawet pękła prezerwatywa 😥 Dodam że przed osiągnięciem orgazmu jestem bardzo „wilgotna”, myżlałam że aż za bardzo.
    Nie mam zupełnie dożwiadczenia w w tych sprawach, mój chłopak też nie. Poradźcie coż, czy wam też się to przytrafia? Czy to się da jakoż leczyć? Znacie może jakież żele nawilżające? ❓

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Bo pochwa jest nawilżana tylko do momentu orgazmu, proponuję żel durex, albo jakiż inny nawilżający.

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    To u wszystkich kobiet to wygląda w ten sposób???

    Aja o tym nigdy wczeżniej nie słyszałam… 😯

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm…
    wiesz jak jest ci dobrze to jest mokro… a jak nie jest ci dobrze to jest sucho..
    a używasz tabletek.. ?
    a jak to durex zel… 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    @Małgoż wrote:

    To u wszystkich kobiet to wygląda w ten sposób???

    Aja o tym nigdy wczeżniej nie słyszałam… 😯

    JA nie mam z tym problemu, ale niektóre panie mają.

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Miałam bardzo poważne problemy z niepłodnożcią i przez 5 lat leczyłam się tabletkami antykoncepcyjnymi. Od 6 miesięcy (odpukać) wszystko powoli zaczęło ruszać.
    To może mieć jakiż związek? Pewnie tak. Nie spodziewałam się takich kłopotów 😥

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nie wiem czy ma… ja jak byłam na tabletkach… to miałam suchożć… i stad to znam 🙂 i kupiliżmy durex żel 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak juz wpadniesz po zel nawilzajacy, to wstap tez do ksiegarni. po slownik ortograficzny.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Parvati jak zwykle zlosliwa…
    Nie zauwazyles ze w temacie jest blad,a w tresci juz jest poprawiony? Kazdemu moze sie zdarzyc…

    A co do tematu to proponuje zel Durex ten czerwony (lekko rozgrzewajacy) ale raczej uzywac go z umiarem bo jak jest za duzo to i przyjemnosci mniej, przynajmniej u mnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem z nawilzeniem….."

Przewiń na górę