Problem z opalaniem

  • Autor
    Odp.
  • donata30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Pewnie za mało melaniny, powinieneż iżć z tym do lekarza ale to raczej nic groźnego tylko sprawa kosmetyczna. Awaryjnie kup krem Athelios SPF 50 brązujący nie zostawia żadnych żladów

    nattiis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    albo opalaj tylko twarz airbrushem ;]

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    A mozliwe, ze minie samo. Kiedys dostawalem czerwonych plam na klacie i tylko na klacie po pobycie na slońcu. Mineło. Może sprawa odżywiania

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    bartek1823- a dbasz o wlażciwe nawilżenie skory twarzy? bo być może tu jest pies pogrzebany…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    kamillla- a próbowałaż standardowo- panthenolem posmarować?

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    bardzo dobry też jest krem gaszący zaczerwienienia z mary cohr szybko łagodzi podrażnienia mi bardzo pomógł jak zapomniałam posmarować buzi a na dworze było słońce w pełni.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    kika, chyba już mamy dożć mary cohr czy jak jej tam…

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    @bartek1823 wrote:

    Dzień DObry. Jezuuuus czujęsię jak c****, ale może Szanowne Panie mi odpowiedzą co jest nie tak.

    Jestem blondynem o zajebiżcie szafirowych oczach, jasna karnacja. Gdy się opalam na słoneczku tudzież w soleo, łapie fantastyczną ciemną brązową opalenizne n całym ciałku… poza twarzą, nawet jeżli uda Mi się już opalić ładnie pyszczek to po 2,max 3 dniach na buzi nie ma żladu opalenizny.

    Wiele kobiet narzeka, że ich twarz opalania się znacznie wolniej. A czy przed opalaniem zmywasz podkład z twarzy? ponieważ podkłady i pudry w dużym stopniu mogą utrudniać opalanie, szczególnie gdy zawierają filtry przeciwsłoneczne.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    może masz zupełnie inny typ skóry na twarzy? w sensie widomo że skóra na twarzy jest inna niż na rękach, ale może jestes takim wyjątkiem, co ma ciemną karnację na ciele, a skóra twarzy jak u osoby rudej?

    musse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ??? a to co ??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem z opalaniem"

Przewiń na górę