Problem z potencją u męża ;(

  • Autor
    Odp.
  • weronika_81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie,

    Nie wiem co mam zrobić w mojej sytuacji. Mąż ma problem od pewnego czasu problem z pełnym wzwodem. Czasami też musi dokończyć „sam”. Widzę, że go to stresuje i czuje się niekomfortowo, a ja również nie osiągam przez to pełnej satysfakcji. Ma 36 lat, wiadomo, stresu w życiu jak każdy ale uprawia dożć regularnie sport, biega. Między nami zawsze dobrze się układało i nie chce żebyżmy to stracili. Czy macie podobne dożwiadczenia? Czy jesteżcie mi w stanie coż podpowiedzieć?

    pozdrawiam,

    Wera

    Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kochana nie wiem czy mąż jeszcze ma problem czy nie ale kilka moich porad:

    ograniczcie stres
    niech mąż zacznie zdrowo się odżywiać
    warto byłoby równiez przebadać sobie testosteron
    No i warto byłoby podsunąc mu jakiś środek bez recepty. Wiem,ze jest to to dość kłopotliwe i możesz mieć problemy z zaproponowaniem mu czegoś takiego jednak warto ponieważ w wielu przypadkach coś takiego naprawdę pomaga.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    No dobra,ale teraz pytanie co wybrac. Bo mój facet również ma takie problemy. Już zaczynam się zastanawiac czy to moze nie jest moja wina. Może mu się nie podobam? W tv jest sporo reklam ale nie wiem jak mu to zaproponowac. Szczeglnie,zę on na wspomnienie tylko się denerwuje.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie uciekniecie od tej rozmowy. Szczegolnie,że seks jest w związku bardzo ważny. I nikt mnie nie przekona,że związek bez dobrego seksu również może byc dobry. Sa lepsze i gorsze momenty w życiu ale seksem warto jest się cieszyć. Co do srodków reklamowanych w tv…. Nie wszystko co jest reklamowane jest dobre. Bardzo często takie preparaty nie zawierają odpowiedniej ilości składników. Na potencję polecam dwa środki. Man tabs oraz Cum on. Mój mąż aktualnie bierzez ten drugi.

    Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No dokładnie o czymś takim myslałam :0 Oczywiscie te tabletki, które polecasz są bez recepty? Bo nie polecałabym na początek sildenafilu czy viagry. TO nie jest ok

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tak, pewnie,że tak. Nie wiem tylko czy dostniesz gdzieś stacjonarnie. My zamawialiśmy przez internet. Bo tak nawet było dla nas o wiele wygodniej. Nikt przynajmniej nie widział co kupuję.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem z potencją u męża ;("

Przewiń na górę