Problem z tlusta skora na twarzy i podpuchnieta skora pod o.

  • Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Po umyciu twarzy (żelem do mycia twarzy a nie mydlem) trzeba nawilżyć skórę. Postaraj się też pić dużo wody.
    Wydaje mnie sie że jak najpierw wysuszysz skórę to ona w „samoobronie” zaczyna się robić bardzo tłusta. Jak ją odpowiednio nawilżysz to nie powinno być takich problemów. Jeżeli robisz to wszysto o czym napisałam to idź do dermatologa bo to może stanowić duży problem.

    beznadzieja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    😀 zrob testy alergiczne ( to odnożnie tych podpuchniętych oczu ) mialam kiedys cos takiego ( nie wspomne ile okładów z herbaty zrobilam !!!!) i pomagalo ale z rana rytuał sie powtarzał. zrobilam test i okazalo sie ze mam alergie a podpuchniete oczy to jeden z objawów. 🙄

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    po umyciu nawilżaj skóre, ale takimi bardzoo lekkimi kremami. a co do podpuchniętych oczu… hm.. może nakładaj sobie plasterki zimnego ogórka na oczy na 10min? tylko z tego, co piszesz, to wyglada na to, że są te worki czerwone. ja poszłabym z tym do lekarza, może to faktycznie reakcja uczuleniowa na coż…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem z tlusta skora na twarzy i podpuchnieta skora pod o."

Przewiń na górę