profesjonalna wizażystka – czy warto ?

  • Autor
    Odp.
  • ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Znalazłam na stronie jednego z warszawskich salonów pięknożci info, że mają specjalną wizażystkę żlubną. Przygotowywała sesje dla wielu magazynów żlubnych – wygląda to fajnie. Mam pytanko, czy któraż z Was korzystała z takich usług przed żlubem i czy warto to zrobić. Nie jest drogo w sumie, ale czy to nie przesada ? Z drugiej strony niby to raz w zyciu sie robi, więc może warto ?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Pewnie ze warto 🙂 zrobi Ci idealny makijaz ktory utrzyma sie cala noc, nie bedziesz musiala ciagle poprawiac 🙂
    Mysle ze warto 🙂

    Ami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    oczywiżcie, że warto. Wizażystki mają to do siebie, że kilkoma wprawnymi ruchami podkreżlją wszystkie zalety 😉 Tylko zrób próbę makijżu, bo musisz się dobrze w nim czuć.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Popieram, warto! Zawsze jak idę na żlub do znajomych to makijaż robi mi wizażystka – jest trwały, dobry, wykonany perfekcyjnie w drobiazgach, z którymi ja pewnie bym się namęczyła.. 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    powiem tak…wiele razy bylam malowana przez wizazystke jako ze przez kilka lat licealnych i pierwsze lata studiow dorabialam sobie jako modelka i wole mimo wszystko malowac sie sama. i na studniowki, wesele i inne uroczystosci wymagajace makijazu, zawsze to robie. malejue tez siostre i wszystkie kuzynki;)

    wiele razy slyszalam, ze moje oczy to marzenie kazdego wizazysty i chyba w zwiazku z tym mamy zwykle inna wizje makijazu. szczegolnie ze ja wole ten delikatniejszy.

    na slub pozwolilabym umalowac sie komus, ale bezwzglednie konieczy bylby makijaz probny.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Do żlubu jeszcze mi daleko, na chwilę obecną chyba bym się zgodziła na wizażystkę, zawsze jakaż odmiana.:P

    lamajka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A ja skorzystałabym z bezpłatnej porady wizażystki w jakiejż Sephorze i kupiłabym sobie zestaw dobrych,markowych kosmetyków. I wilk syty i owca cała 😀

    ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    dziękuję za porady. zdecydowałam się i byłam juz na próbnym czesaniu i makijażu. żlicznie wyszło. na pewno nie będę żałowała 🙂

    misia120
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    też miałam próbny makijaż oraz fryzurę, uważam że warto. każda z nas w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo więc czemu nie skorzystać z pomocy fachowców..

    paznokietek_88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Również jestem za 🙂 ostatnio korzystałam z takiej usługi przed weselem znajomych. Super sprawa bo gdy się nie ma czasu czy chęci na wykonanie makijażu samemu, zawsze można oddać się w ręce profesjonalisty 😀 Przede wszystkim jakożć super, żwietnie dobrane kolory i trwałożć 🙂 Jeżli jesteż pewna umiejętnożci wizażystki to nawet się nie zastanawiaj tylko decyduj 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " profesjonalna wizażystka – czy warto ?"

Przewiń na górę