Program Top Model

  • Autor
    Odp.
  • edul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dziewczyny, ostatnio znalazłam info, że Oliwia Downar podpisała kolejny kontrakt, tym razem z marka kosmetyczna Perfect Beauty. I tak się zaczęłam zastanawiać nad sensem takich programów jak Top Model i innych amerykańskich formatów. Co one dają uczestniczkom. Aby dostać się do finału trzeba p****żć masę trudnych zadań, a kiedy się uda i któraż wygra, nagle robi się o nich cicho. Co o tym myżlicie? Zastawiałyżcie się w ogóle nad tym kiedyż?

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Zajefajny program, gdzie wygrywają brzydule jak ta ostatnio 😀

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    sorry, ale Olga na pewno nie jest brzydulą.

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Chwilowa kariera, jedna reklama i dokładnie cisza – szczerze mówiąc o wiele ładniejsze dziewczyny widuje się codziennie w normalnym życiu niż w tym programie.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    akurat z tym się zgadzam, że ten program nie promuje tych dziewczyn i nie robi wiele, żeby wypromować je. Szkoda mi tych dziewczyn, bo często chcą być modelkami, mają zadatki, ale nikt nimi odpowiednio nie pokierował.
    Poza tym w tym programie stykają się prawie wyłącznie z chamstwem, na które na pewno nie zasłużyły.

    xhalinax
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale macie gusty! Juz w pierwszym odcinku powiedzialam mezowi ze ona wygra. O tych innych mozna mowic ze brzydule ale Zuza number one, moze dlatego ze jestem do niej podobna;d

    kochanamalpa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tez bylam za Zuzka;d

    keks0012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    bardzo dobrze, ze nie wygrala Marcela 🙂 Zuzka ma nietypowa urode, ma inteligentna twarz i wszystko robi z glowa, czego nie mozna powiedziec o Marceli… sam jej udzial w pseudo serialu „Milosc na bogato” nie pozwala mi widziec jej w lepszym swietle 🙂

    pozdrawiam

    SabinaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie znoszę tego programu! Masowe poniżanie młodych dziewczyn i tyle. Żadna z finalistek jakoż dziwnym trafem nie zrobiła zawrotnej kariery

    oliwiajaskolska89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Uwielbiam!!!!

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja również 😀

    mariolcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Uważam, że ten program nie daje gwarancji na to, że dziewczyna która wygra na pewno zostanie modelką. Więcej się słyszy o tych dziewczynach, które nie dotarły do finału niż o tych, które wygrały program. My, Polacy wybieramy najładniejszą, a modelki najbardziej znane nie grzeszą zbytnio urodą.

    wiki1995
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój ulubiony program 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Program Top Model"

Przewiń na górę