programy do projektowania wnętrz

  • Autor
    Odp.
  • fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    czy znacie jakież dobre programy do projektowania wnętrz? najlepiej darmowe, te, które waszym zdaniem są godne polecenia? chciałabym pokombinować i dokonać kilku zmian w moim domu, będę wdzięczna za linki i pomoc:)

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja projektowałam sobie w [usunięto_link] , nie jest trudny i oprócz mebli wstawia się również dodatki, kwiatki, obrazki, wazoniki, tak że można urządzić wizualnie całe wnętrze 😀

    stefka19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    też żciągnełam vox boxa bardzo fajny bo mozna sobie zrobic wizualizacje jak meble będą wyglądały w mieszkaniu, można ustawić wielkożć pokoju itd. fajna zabawa. tylko na poczatku mialam problem z ustaweiniem drzwi i okien ale w koncu sie udało…

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    fajnie:) a czy ten program jest dożć prosty w obsłudze? bo ja jestem kompletnym antytalenciem, jeżli chodzi o komputery i nowe programy….

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    no dla mnie jest łatwy, trzeba sobie trochę pochodzić i po klikać, żeby znaleźć co gdzie jest, a potem już tylko jeździć z meblami i ustawiać wazony 😀

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    prosty jak prosty,ale okazuje się , ze nie wszystkie komputery mogą sprostać tym bardziej zaawansowanym programom ..

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Teraz też na stronie [usunięto_link] po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego można uzyskać porady architektów dotyczące orientalnego wystroju wnętrza naszego mieszkania i co za tym idzie z projektem otrzymujecie 5% zniżki na meble z kolekcji kokeshi

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a ja sobie żciągnęłam pro100 demo i kombinuje jak tu lodówkę upchnąć w kuchni 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no włażnie wyszło na to, ze sbs nie wejdzie, bo musiałabym szafkę z szufladami wywalić i wstawić w to miejsce taką co najwyżej 30 cm szafkę, trochę mała… ale za to ta kombi z kostkarką i dozownikiem wody wejdzie idealnie 😀 prawie co do centymetra, za tydzień jedziemy ja obejrzeć, ale raczej się zdecydujemy

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no włażnie nie, bo docelowo i tak chcemy mieć side by side i teraz nie wiemy czy kupić ja już teraz i wyczarować miejsce w kuchni, czy póki co kupić kombi, a później następną 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " programy do projektowania wnętrz"

Przewiń na górę