• Autor
    Odp.
  • clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Są globulki propolisowe na infekcje intymne,

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Chyba ma więcej zastosowań. Ja akurat mam prenalen na gardło, to są pastylki do ssania, włażnie z propolisem, więc pewnie jest antybakteryjny. Bo dożć szybko łagodzą ból gardła.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja o propolisie słyszałam tylko w kontekżcie dolegliwożci intymnych. Stosowany jest jako globulki.

    A ja o tym zastosowaniu akurat nie wiedziałam. Na gardło i chorą krtań stosuję propolis. W smaku nie jest może zbyt dobry, ale efekty są.

    A w jakiej formie jest ten propolis który stosujesz? Tabletki? Pastylki do ssania? Płyn?…

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    tak tez słyszalam o pierzdze ale propolis to też podobny

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Chyba pierzga? 🙂
    Proszę ile z nas zna globulki dopochwowe propolisowe. Są jeszcze plastry opatrunkowe z propolisem, ja takie z dzieciństwa pamiętam. Jest rewelacyjny na gardło ale wiele osób jest uczulonych na niego. Z propolisem bio30 miałam tylko pastylki włażnie na gardło. Z apiterapii korzystacie chętnie, tylko przy przeziębieniu?

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja korzystam zapobiegawczo. Podobno sprawdza się również w przypadku odcisków, ran żylakowych. U mnie idealnie sprawdza się na problemy z gardłem i krtanią.

    Modzio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Włażnie zamierzam zastosować propolis rozpuszczony w spirytusie na ropne stany zapalne skóry czyli krosty:) stosowałam u koleżanki i efekt był mega! 😀

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ładnie to tak z koleżanki robić szczura dożwiadczalnego?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Modzio i jak działa u Ciebie?

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    U mnie propolis stosuje sie od lat, przede wszystkim dlatego że mam w rodzinie pszczelarza 🙂 własnie taki rozcieńczony ze spirytusem. Stosuje go zarówno doustnie jak i do smarowania. Szczególnie polecam w tym okresie na ukąszenia komarów! Wystarczy posmarować zaczerwienione miejsce i od razu przestaje swędzieć 🙂

    ewelinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moje dziecko te tabletki lubi takie cukiereczki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Propolis"

Przewiń na górę