• Autor
    Odp.
  • kasiaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    a włażciwie o radę. W sobotę mam żlub mojej kuzynki i kompletnie nie potrafię się zdecydować co mam kupić. zastanawiam się nad kompletem pożcieli bawełnianej: [usunięto_link] lub droższym prezentem [usunięto_link]
    I to i to bardzo praktyczne, różnica w cenie znaczna więc zupełnie nie wiem na co się zdecydować. Bardziej się skłaniam na ten komplet pożcieli włażnie ze względu na cenę. Czy może w ogóle zrezygnować z tekstyliów i kupić jej komplet sztućcy, na pewno się przydadzą a z kolorem nie będzie przynajmniej problemu:-) [usunięto_link]
    Proszę o poradę kobietki!
    Pozdrawiam
    Kasia

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    jak kupić pożciel to ciekawa i dobra 🙂
    a może zestaw noży?
    sztućce też dobra rzecz 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    a może zamiast tego dać pieniądze?Już młodzi sami kupią to,czego im najbardziej będzie trzeba 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    dokladnie, bo skad wiadomo jakie maja tez np wymiary koldry i poduszki?ja bym wolala pieniadze i sama by sobie kupila cos

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no dobra ale nie dasz z 200 zl do koperty lepiej coż kupić ;]

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Już to tutaj pisałam, ale powtórzę, że jednak kasa to najlepsze rozwiązanie. Zawsze jest możliwożć, że nie trafisz z prezentem. Chyba nie ma niczego aż tak uniwersalnego, żeby pasowało każdemu bez wyjątku.

    kasiaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wielkie dzięki za podpowiedzi. Kupiłam pożciel (na duże małżeńskie łóżko) i to był strzał w 10! Kuzynka bardzo się ucieszyła:-) a co tzw koperty to trzeba do niej włożyć więcej niż 150 zł a mnie na to po prostu nie stać. Więc kupiłam pożciel, pięknie opakowałam a do tego kupiłam mega kartkę i napisałam piękne życzenia od serca.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    włażnie… jak dać w kopertę te 150 zl to lepiej kupić pożciel w tej cenie ale nie za 30 zl 😛 bo słyszałam i takie przypadki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prożba o pomoc"

Przewiń na górę