• Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Bylo juz chyba o tym w którymż z postów

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Włażnie też nie mam na to sposobu (nie wiem czy wogóle można tego uniknąć ) :// Zawsze gdy gdzież wychodze i wyprostuje włosy wracam z lokami :mrgreen:

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Stosuj preparaty ułatwiające prostowanie i chroniące je przed gorącem prostownicy. Ja osobiżcie używam jedwabiu Farouk i już po samej aplikacji tego kosmetyku włosy są prożciejsze, a jak się je pociągnie jeszcze prostownicą to już efekt murowany.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kurcze ale chora ta moda. ja mam proste wlosy bez cudowania i jest to moje przeklestwo 🙁 a wy te cudne loczki tak masakrujecie 😥

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Hej mam takie pytanko 😀 prostuje sobie bardzo często włosy i mam już popalone od prostownicy…..czy znacie może jakież sposoby na regenerację moich włosów ❓

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    obciac sie na krociutko ? 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tez prostuje dosc zesto nie ma na to rady uzywam tylko biosolik jest to jedwab ktory nadaje polysk i miekkosc wlosom… mi to wystarcza.. mi sie tam dlugi trzymaja proste.. ale czasmi na lakierze do wlosow prostuje i sa fajnie proste 🙂

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    obciac sie na krociutko ? 😀

    nie ma mowy 😀 jak narazie mam do połowy poleców, ale planuje zapużcić tak do tyłka:D nawet nie chodze do fryzjera zbyt często bo boję się że mi obetnie nie tak jak chce 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wiecie co ja nigdy nie prostowalam wlosow ale …
    polecam produkt z avonu. to jest odzywcza maseczka do wlosow. jest w pudeleczku 150 ml. wybiera sie do jakiego koloru sie chce. po tym wlosy sa takie jak po odzywce. starcza na dlugo. chyba koszt to jakies 13 zl.
    mysle ze ten preparat odzywi wlosy w 100% i pomoze wlasnie na popalone koncowki 🙂

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Hmmmmm… muszę spróbować co mi szkodzi 😀

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Zgadzam się 🙂 Kosmetyki do włosów z Avonu są naprawdę żwietne 😀 Spróbuj bo warto 🙂

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja juz nie prostuje bo siostra mi powiedziala ze mi nie pasuja takie proste wlosy bo mam owalna twarz a to tylko ja podkresla

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prostowanie włosów"

Przewiń na górę