• Autor
    Odp.
  • secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Prostując włosy należy pamiętać o odpowiednich odzywkach albo specjalnych szamponach. Bez nich nawet prostownica najlepszej, najbardziej rekomendowanej marki nie zapobiegnie zniszczeniu włosa, a tych szkoda bardzo, bo później trzeba czekać miesiącami na ich regeneracje.

    Zanetka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    zgadzam się, bo kosmetyki do pielęgnacji to podstawa pięknych i zadbanych włosów

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Dokładnie, mnie nawet suszenie włosów strasznie je niszczy, a co dopiero codzienne prostowanie…jednak przyznam też, że spora różnica w tej kwestii jest w samych prostownicach. Ja mam np. BabyLiss i nie jestem zadowolona:/ Niby jakoż tragicznie nie niszczy, ale też nie prostuje dobrze. Za to moja mama ma [usunięto_link] i powiem tyle, że jest to najlepsza prostownica jakiej kiedykolwiek używałam. Dobrze prostuje, nie niszczy włosów(nadmiernie;)), szybko się nagrzewa. Polecam jako produkt sprawdzony:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Przerabiała już wiele prostownic do włosów w swoim życiu i zawsze miałam niestety jakież zastrzeżenia. Ostatnio natomiast kupiłam sobie prostownicę bosha, o taką: [usunięto_link] i nareszcie jestem zadowolona. Przede wszystkim ma bardzo fajne płytki, nagrzewa się dosyć mocno i nie elektryzuje mi włosów co jest istotne dla mnie. Pamiętaj jednak o używaniu również kosmetyków nawilżających do włosów bo codzienne prostowanie niestety bardzo je niszczy i wysusza

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja swoja prostownice kupilam za 25,50 na allegro i jest swietna. Wczesniej kupowaly ja moje kolezanki i wszystkie jestesmy bardzo zadowolone.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prostownica…"

Przewiń na górę