PROSZE O OPINIE

  • Autor
    Odp.
  • kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    Witajcie. Nie myslalem, ze kiedys pojawi sie taki problem w moim zyciu na ale widocznie tak mialo byc. Niedawno kolega chcial mi nagrac spotkanie ze swoja najlepsza kolezanka, pomijam powody ale stwierdzil ze sie sobie spodobamy. Rozmawialem z nia przez tydz przez neta i wszystko idealnie. Ale caly czas miala opory przed spotkaniem, powody nie istotne wynikajace z jej zasad. W tym samym czasie spotkalem sie z inna dziewczyna poznana przez neta. Pojechalem do miasta oddalonego o ok 85 km na wypad zapoznawczy i tu tez idealnie tylko ze juz live. Spedzilismy super dzien (i noc jak sie okazalo). Pozniej jeszcze raz ja odwiedzilem. Wyjechala na miesiac do niemiec do pracy. Spodobalismy sie sobie ale ja jej wyjatkowo, w ogole nie potrafila sie przy mnie z niczym pohamowac pierwszy raz w zyciu. Liczy ze po powrocie jakos wsyzstko ulozymy w sumie do zrobienia. Od niej do pracy mam 55 km od siebie z domu 30 km. Doszlo do takich rozmow ze bedzie w stanie sie nawet przeprowadzic niedlugo do mojego miasta jak sie blizej poznamy. Nawet mowila ze zacznie juz brac tabletki na tym wyjezdzie :/
    po wyjezdzie spotkalem sie z ta pierwsza dziewczyna i tez bardzo milo. Nie tak otwarta ale bardzo podobne sa do siebie jezeli chodzi o przekonania zyciowe itp. Wyglad pomijam. Spotykamy sie dosc czesto. I k**** nie wiem co zrobic zaczekac miesiac i zobaczyc jak sie ulozy z miejscowa? Czy wydac sie z czyms i ktoras wybrac juz teraz. Pozniej moze wyjsc lipa totalna 🙁

    Alhana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Taak…ja na pewno wybrałabym tę która na pierwszym spotkaniu spędziła ze mną noc. Czy ona się w ogóle szanuje? I już chce się wprowadzać do Ciebie?
    Ta druga ma opory…a może jakież zasady których się trzyma?

    Musisz wybrać, wybierz tę, przy której lepiej się czujesz, macie więcej wspólnych tematów do rozmowy, przy której czujesz,że nie musisz udawać.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    kolejna ktora mowi o szacunku bo ktos uprawia sex ;p co ma piernik do wiatraka – no ale to byl offtop

    a moja rada jest prosta – sam zdecyduj ;p

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    No sorry,ale jak sie dziewczyna szanuje to nie idzie do łozka na pierwszym spotkaniu w sumie z obcym facetem! 😯 (bo tydzien rozmow przez internet to dla mnie prawie nic…przez internet mozesz sobie byc kim tylko chcesz).I w ogóle nie dziwi Cie to,ze od razu ma takie plany z Toba zwiazane?Przeprowadzka,tabletki.Dzizas.Jakas desperatka moze,nie wiem,ale jak dla mnie dziewczyna kompletnie bez zasad i honoru.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Musisz wybrac.Nie możesz leciec na dwa fronty,bo jak sie wszystko wyda,to żadnej miał nie będziesz.Jeszcze za wczesnie,żęby o uczuciach mówić,więc musisz zdać sie na intuicję,wybrac jedną,ją lepiej poznać i zaczekać na dalszy rozwój wydarzeń 🙂

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No sorry,ale jak sie dziewczyna szanuje to nie idzie do łozka na pierwszym spotkaniu w sumie z obcym facetem! 😯 (bo tydzien rozmow przez internet to dla mnie prawie nic…przez internet mozesz sobie byc kim tylko chcesz).I w ogóle nie dziwi Cie to,ze od razu ma takie plany z Toba zwiazane?Przeprowadzka,tabletki.Dzizas.Jakas desperatka moze,nie wiem,ale jak dla mnie dziewczyna kompletnie bez zasad i honoru.

    To byl tydzien grubych rozmow video na skypie, ale fakt ze znac sie w ten sposob dobrze nie mozna. Ona sama siebie nie poznaje, mowi ze nigdy sie tak nie zachowywala do faceta zeby zabiegac tak bardzo o jego wzgledy, zawsze bylo odwrotnie. A miala tylko 2 wczesniej. A z ta przeprowadzka to nie od razu. ja poporstu nie chce mieszkac w jej miejscowosci i dlatego bylaby sklonna kiedys sie przeprowadzic do mnie. Hehe no i faktycznie sama o sobie teraz mowi, ze wyglada jakby byla bez zasad i zebym jej tak nie odbieral, nwet martwi sie tym, ale wszystko bylo tak super ze tak wyszlo i nikt niczego nie zaluje.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Musisz wybrac.Nie możesz leciec na dwa fronty,bo jak sie wszystko wyda,to żadnej miał nie będziesz.Jeszcze za wczesnie,żęby o uczuciach mówić,więc musisz zdać sie na intuicję,wybrac jedną,ją lepiej poznać i zaczekać na dalszy rozwój wydarzeń 🙂

    Nie bede probowal bo zwyczajnie nie potrafilbym. Dziewczyna z Gdyni ma takie podejscie, ze gdybym jej powiedzial, ze kogos poznalem i chce z nim byc na pewno by sie zmartwila ale wszystko pozostaloby ok, tzn utrzymywalibysmy na pewno kontakt czestszy badz rzadszy, duzo w zyciu przeszla i duzo rozumie. Na pewno szybko sie nie angazuje tak jak tamta. Natomiast problem w tym zebym nie wybral tej niewlasciwej, co moze sie okazac dopiero za jakis czas :/

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Masz facet parcie, jeżeli nie wiesz, czy czekać czy brać co jest.. Wydaje mi się, że jesli się już z tą pierwszą przespależ to może powinieneż to pociągnąć…

    Alhana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Masz facet parcie, jeżeli nie wiesz, czy czekać czy brać co jest.. Wydaje mi się, że jesli się już z tą pierwszą przespależ to może powinieneż to pociągnąć…

    No jasne…skoro się przespał niech ciągnie, a jak pociągnie, to po co się hamować? Idź na całożć , jedź ostro po bandzie, żlub, dziecko, po co czekać?
    A potem okaże się że to nie to i tamta druga będzie Twoją kochanką 😀
    Cud miód.
    Przepraszam z góry jeżli uraziłam…

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    Obie panie wiedza o sobie. Zostalem z miejscowa i staramy sie jakos to sobie poukladac. Jeden dzien dobry, jeden zly :/ Wczesniej jeszcze z ta dziewczyna spoza Gdyni po powrocie spotkalem sie 2 razy i doszedlem do wniosku ze gdy sie z nia nie widze to nie mysle o niej 🙁 I dlatego zdecydowalem tak a nie inaczej. Ale juz zaczynam miec watpliwosci, bo ciagnelo mnie do kogos kto pod wieloma wzgledami mnie poporstu doporowadza do szalu a nie do kogos kto na pewno bylby dla mnie otwarty, oddany ale brakowalo tego czegos….pomimo, ze z niej zrezygnowalem najpierw stwierdzila ze nie chce mnie znac, a pozniej jednak ze chce poporstu zapomniec bo bylo tak dobrze i ze zostawilaby kazdego chlopaka dla mnie, ze moze kiedys sie jeszcze spotkamy itp…a mi zyczy szczescia, do ktorego jednak daleko…

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    I brawo 🙂 Stary podejmujesz decyzje i liczysz sie z konsekwencjami, nie oklamujesz ani siebie ani kobiet. Jestes z nimi szczery. Takiego kogos nazywam prawdziwym facetem, w dodatku nie masz gowna w glowie przez, ktore moglbys sie wstydzic swoich uczuc, odczuc na temat kobiety i pisania o tym a wielu takowy problem ma 🙂 Brawo jeszcze raz i byle do przodu stary, tylko pamietaj … najpierw pomysl o sobie czego chcesz, pozniej o kobiecie, ale staraj sie nie ranic.

    Powodzenia 😉

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    no to pewnie masz zagwarantowane wyjżcie awaryjne.. strasznie nie lubię takich sytuacji, dwuznacznych.

    powodzenia w każdym razie.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem nie musisz wybierać. Czy czujesz sie moralnie (czy jakoż inaczej) zobowiązany do spotkań z dziewczyna, z którą spędziłęż noc ? Człowieku, ona jest daleko, a skoro poszła z tobą do wyra od razu to czy masz pewnożć,. ze na wyjeździe żyje w celibacie ?? Jaaaasne:)
    Z resztą, jak możecie snuć jakiekolwiek plany na przyszłożc po tak krótkim (no aczkowlwiek chyba instensywnym) czasie…
    Porażka jakaż….

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    Ciagnac temat dalej, pozamiejscowa zamknela sie teraz na facetow i nie daje sie nawet dotknac nikomu, czyt. nawet pocalowac w policzek. Nie chce czuc sie za to winny, a czy powinienem? I tak i nie. A my zrywamy ze soba srednio raz na tydzien i nie wiem jakim cudem to jeszcze trwa. Oboje chcemy a jednoczesnie wiemy, ze nie pasujemy. Dziwna sytuacja. Z tego co wiem kolo zapasowe to specjalnosc kobiet, wiec prosze mi nie pisac takich rzeczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PROSZE O OPINIE"

Przewiń na górę