Proszę o opinię, jak sie wam podoba??

  • Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    klasyczny pierscionek. takie zawsze sie podobaja

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Podobać to się musi narzeczonej:) firma porządna ,więc jakożciowo będzie ok -pozostała sprawa to kwestia gustu twojej narzeczonej

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Bardzo ładny!! Tak jak poprzednicy pisali – narzeczonej musi się podobać 🙂

    karolinat
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    śliczny:) będzie pięknie wyglądał na palcu:)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Jeżeli mam być szczera,to ten pierżcionek bardzo mi się podoba:) Jest taki prosty i klasyczny,myżlę że to dobry wybór:)

    jolkajola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ładny i klasyczny włażnie. Wszytko zalezy od gustu partnerki.

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Piękny pierżcionek, ja też dostałam od narzeczonego pierżcionek z Apartu:) Mój jest jeszcze ładniejszy 😉

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wstaw zdjęcia i wtedy będziemy mogli porównać obydwa pierżcionki 🙂 Jest z białego czy klasycznego złota?

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Apart ma piękne pierżcionki zaręczynowe 🙂 i jest w czym wybierać. Zawsze jak tam zaglądam żeby coż kupić, nie mogę oderwać oczu od diamentów.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    To także kwestia gustu,jednym podoba się pierżcionek z diamentem,a innym nie. Cały czas czekamy na zdjęcia,już niedługo będą Walentynki,a w dalszym ciągu nie wiemy jak wygląda 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Piękny pierżcionek, ja też dostałam od narzeczonego pierżcionek z Apartu:) Mój jest jeszcze ładniejszy 😉

    to musiałbyż mój zobaczyć ….:D a tak na poważnie – mój brat szukał pierżcionka na zaręczyny. Byłam z nim w kilku salonach i wybraliżmy ” nietypowo” bo złoty pierżcionek z topazem , a nie z diamentem. To był pierwszy jaki wpadł mi w oko w Aparcie.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wpadł Tobie w oko,ale czy narzeczonej brata także się spodoba? mam nadzieję że tak, bo gusta sa naprawde różne…

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Piękny ten pierżcionek! Mój zaręczynowy jest z trochę większym „oczkiem”- z kolekcji Broadway Apartu.

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mi sie podoba,delikatny ale piękny 🙂

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Pierżcionek bardzo prosty, ale ładny. Chociaż ja osobiżcie wole żółte złoto. No, ale oczywiżcie on powinien podobać się tobie i twojej wybrance.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Proszę o opinię, jak sie wam podoba??"

Przewiń na górę