Proszę pomóżcie…

  • Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam ponownie,

    piszę tego posta, bo chciałabym się jakoż uspokoić, jak i mojego chłopaka…

    Otóż…zażywam Diane 35, bo miałam problemy ze strasznie nieregularnym okresem i trądzikiem…Biorę jakoż około rok- pomaga to fakt, bo cerę mam dużo ładniejszą jak i okres co 28 dni.

    Ostatnio zrobiłam sobie miesięczną przerwę w kuracji, no bo recepty nie zdażyłam załatwić ;/ Teraz w niedziele, minęło 28 dni od ostatniej miesiączki. No i nie dostałam jeszcze okresu, czyli dwa dni się spóźnia:/ Zastanawia mnie fakt, czy zatrzymanie kuracji przez miesiąc spowoduje znów rozlregulowanie okresu??? Czy to wystarczy, by okres się przedłużył???

    Ale nie piszę tylko z tym pytaniem…W trakcie jak nie zażywałam Diane w ostatnim miesiącu baraszkowaliżmy troszkę z moim chłopakiem, i na chwileczkę tylko, na zupełnie momencik, wszedł we mnie- a był to żrodek cyklu. Wczoraj, będąc pewna, że mam dni niepłodne, pozwoliliżmy sobie na stosunek przerywany…

    Martwię się tym, że to nie przez przerwę w braniu Diane w ostatnim miesiącu spóźnia mi się okres mimo, że to 2 dni…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja ostatnio miałam miesięczna przerwę od plastrów i okres spoznil mi sie ponad tydzien 🙂 to calkowicie normalne ze sie przesuwa.

    co do ewentualnej ciazy mysle ze to raczej nie mozilwe. Musi minac kilka miesiecy zeby organizm calkowicie pozbyl sie hormonow i zebys mogla zajsc w ciaze. Bynajmniej u mne na ulotce jest napisane ze mozna po ok pol roku 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Najlepiej zrobić test ciążowy. Będziesz wiedziała na czym stoisz zamiast się denerwować. 🙂 Trzymam kciuki żeby było po twojej myżli 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moja znajoma odstawiła tabsy np dzisiaj a za tydzień już była w ciąży.. na to nie ma reguły… co do tego ze nie masz co 28 dni.. no logiczne tabletki miały wpływ na twój cykl.. teraz nie ma nic.. może być tak ze go wcale nie dostaniesz.. ale bądź dobrej myżli 🙂 ja dostałam 2 tyg później 🙂
    6 mies tak pisze w ulotkach tzn ze jak planujesz ciąże to min 6 mies potrzebujesz na to by twój org sie oczyżcił z tabsów… a nie ze w ciąże nie zajdziesz..

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Niby wynik wyszedł negatywny…ale ja nadal nie mam okresu :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Proszę pomóżcie…"

Przewiń na górę