pryszcze na plecach ;(

  • Autor
    Odp.
  • xOxSandraxOx
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    jak z nimi walczyć? na twarzy nie mam trądziku.. jedynie przed okresem pojawia się ze dwa a na plecach ciągle.. niedługo wakacje.. lipa

    myję się codziennie
    nosze bawełniane koszulki

    a to mnie przeżladuje… 😕 pomocy!!

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Tez tak mam (a wlasciwie mialam, bo juz sie wyleczylam). Trzeba pojsc do dermatologa, mnie przepisal 2 mascie – antybiotyki (Differin i Skinoren), po miesiacu smarowania byly czysciutkie, bez zadnego wyprysku 🙂 Teraz co jakis czas znowu mi wychodza, tak ze 3-4 razy w roku, wtedy 2 tyg. smarowanka i znowu po klopocie 🙂

    spooolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    smaruje czasami plecy tonikiem i u mnie tyle wystarczy najważniejsze to nie rozdrapuj sobie pryszczy bo roznosza ci sie po calych plecach

    Marcysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wódką!…
    nie żartuję, kupiłam sobie wódkę lodową z pingwinami na etykiecie 🙂 miałam chyba z 15 lat, potem ją podpijałyżmy z siostrą do coca coli 🙂

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a może spróbuj kąpieli z dodatkiem soli takich do kąpieli, jest ich duży wybór, a bardzo dobrze wpływaja na skórę, dostarczają minerałów i jednoczeżniej oczyszczają:) myżlę, że to powinno załatwić sprawę;) spróbuj…

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    najlepsze jest SOLARIUM!!
    jednak nie wiem jak często, trzeba wpróbować. Na swoim przykładzie zaobserwowałam że w zimie pojawiają się często na plecach pryszcze, nie dużo, ale zawsze zostaje po nich blizna. W lecie- ZERO! i wcale sie nie opalam, po prostu ogólnie od wysokiej temperatury. Wniosek: W lecie słońce, w zimie SOLARIUM!!!

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    co za bzdura… solarium? a to jakiż pseudo-dermatolog polecił? czy to tylko taka wydumka?

    jeżli chodzi ogólnie o słońce, to ono pomaga, ale czasowo. jak już przestaje się eksponować pryszcze na słońcu, wracają że tak powiem ze wzmożoną siłą.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    najlepsze jest SOLARIUM!!

    Solarium na pryszcze? 😆
    Zamiast na solarkę należy się udać do dermatologa. Chyba, że ktoż lubi pryszcze zakrywać pomarańczowym odcieniem. 🙄

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    moja koleżanka lubi wyciskać je swojemu facetowi. NIe wiem co w tym przyjemnego, ale jej się podoba.

    Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja proponuje szczotke do pleców oraz piling:) naprawde pomaga:)

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Myżlcie sobie co chcecie, ale to ze solarium lub słońce pomaga na pryszcze zaobserwowałam na sobie :). I nie wiem co o tym myżlą dermatolodzy i tym podobni.
    ważne że u mnie działa. tylko ja mam nie wiele tych pryszczy. ale w zimie zawsze mam wiecej.

    Moja kolezanka ma straszne plecy, i od podstawowki z nimi walczy różnymi preparatami od dermatologów i nic. No moze zauważyła minimalną poprawę. Ostatnio smarowalam ja jakims preparatem alkoholowym, niestety nazwy nie pamiętam. Troszeczkę pomógł, ale przy tej ilożci co ona ma pryszczy nie bylo zadnej roznicy.

    Ale sama stwierdziła, że w lecie ma o polowę mniej! Więc warto w zimie chodzić na solarkę. Takie jest moje zdanie!

    Druga kolezanka z kolei, twierdzi, że dla jej pleców źle działa prysznic. Tzn strumień wody z pewnej wysokożci. Twierdzi, że zawsze jak się zapomni i zamiast delikatnie się opłukać się „wyprysznicuje” zaraz widzi tego efekty. No ale to nie sposób na zwalczenie lecz zapobieganie.

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Moja kolezanka tez poradzila sobie z nimi za pomoca slonca i solarium:0Widocznie cos w tym jest.Ja poradzilam sobie wlasnie pillingiem i szcotka-naprawde pomoglo.Ale wizyta u dermtologa bylaby rowniez wskazana,napewno bedzie wiedzial jak z tym sobie radzic 🙂

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    proponuje 1-2 razy w tygodniu peeling i oczyszczanie plecow tonikiem.

    jak dla mnie słońce i solarium odpada. skóra się poci a to sprzyja powstawaniu pryszczy.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Mówicie,że solarium pomaga i słońce.Tak,zgadzam się,ponieważ to wysusza pryszcze.

    Dominika299
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dieta jest najlepsza. Wszystko jest zależne od organizmu, ale po prostu coż Wam szkodzi, coż co jecie.. Mniej tłustego i ostrego, z daleka omijać kebaby i inne fast foody, więcej warzyw, więcej wody i powinno pomóc. Proponuje jeszcze troszkę wysiłku fizycznego, najlepiej bieganie wieczorkiem, szybciej organizm oczyżci się.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pryszcze na plecach ;("

Przewiń na górę