prywatna służba zdrowia

  • Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Dziewczyny patrząc na dzisiejszą służbę zdrowia coraz częsciej zastanawiam się na wykupieniem pakietu medycznego w kliniec prywatnej, szukam informacji który szpital bedzie najlepszy? Korzystacie z prywatnego szpitala, który polecacie?

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    No ja na szczeżcie nie choruje aż tak, aby prywatnie korzystać, ale w pełni zgadzam się z Tobą – wolałabym dostać składkę zdrowotną i zrobić tylko prywatną słuzbe zdrowia

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no ja włażnie tez nie choruję zbyt często ale jak już sie zdarzy to za każdym razem mam problem z państowową służbą zdrowia, i za każdym razem coraz bardziej mnie to irytuje. Poza tym myżlę o prywatnej służbie zdrowia pod kątem mojego malucha, dla którego chcę jak najlepiej i chce mu zapewnić odpowoednia opiekę medyczną, gdzie mogę uzyskać najkorzystniejsze pakiety dla maluchów?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Padały już różne pomysły i patrząc na to jakie w chwili obecnej mamy kolejki do lekarzy to chyba faktycznie nie byłyby to taki zły pomysł,pytanie tylko czy wtedy koszty leczenia nie byłyby jeszcze większe.

    mirabella30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Gdyby to było tak, że nie odciagają nam dodatkowo składek na państwową służbę zdrowia, to ja bym się nie zastanawiała. Koleżanki z racy maja powykupowane pakiety medyczne w prywatnych przychodniach i szpitalach i sa dużo bardziej zadowolone.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Luxmed ma dobrą ofertę prywatnej opieki medycznej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prywatna służba zdrowia"

Przewiń na górę