• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    załóżmy, że już kochacie, nawet bardzo… bardzo bardzo i bazgranicznie…

    a co będzie jeżli za 10, 15, 17, 25 lat okaże się, że nic Was z nią (z nim) nie łączy? 😯

    jak przebaczyć nieudolnożć, małożć, braki, zdrady, obojętnożć, egoizm, chamstwo…
    wiele, wiele innych okropnożci…

    przebaczyć? czy szukać jakiegoż nowego anioła? może anielicy? jak uważacie?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Przebaczenie nigdy nie jest łatwe..
    Pytanie czego tak na prawdę my chcemy w danym momencie i jakie są okolicznożci…
    Jeżeli to tylko cechy charakteru, które nam tyle lat nie przeszkadzały, to moze nie ma sensu szukać nieznanego…
    TO zawsze jest, był i będzie trudny temat,….

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Są rzeczy których nie da się przebaczyć od tak sobie i musimy o tym pamiętać,a po drugie wszystko jest kwestią dopasowania się,zgodnożci charakterów i miejmy to na uwadze przed żlubem czy aby na pewno do siebie pasujemy bo potem możemy się ze sobą tylko męczyć.

    bernadetta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Pytasz mnie co zrobię, gdy nie będę kochać swojego partnera, gdy nie będzie mnie z nim nic łączyć i gdy on będzie mnie traktował jak żmiecia? Odpowiedź chyba jest oczywista.

    claudia_m
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najważniejsze jest to, żeby wyznaczyć granice. Ja żyję w szczężliwym związku chociaż obydwoje zaliczyliżmy „skok w bok” 🙂 po prostu godzimy się z tym, że człowiek nie jest z natury monogamistą. Wydaje mi się, że to dużo zdrowsze podejżcie, bo czy miłożć, partnerstwo i seks to jedno i to samo? Tolerujemy wiele wad i słabożci partnera, może należy w ten sposób pomyżleć też o zdradzie. Oczywiżcie mam tu na myżli jednorazową przygodę, a nie ciągnący się latami romans.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    A kto to wie jacy będziemy za te 10-20-25 lat
    Teraz gdybym dorwała męża na zdradzie to nie walczyłabym o niego – taka dumna po prostu jestem. A nie wiem jak by to było w przyszłożci.

    Pistacja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli udałoby ci się przebaczyć, to chyba dobrze. Podobno ci, co nie umieją przebaczacz szkodzą sami sobie, bo złożć zatruwa organizm, a strona na którą się złożci – nic sobie z tego nie robi… Chyba że ktoż sam sobie nie może wybaczyć i to jest najgorsze… Dlatego ciężko gdybać. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przebaczyć"

Przewiń na górę