Przechowywanie staników

  • Autor
    Odp.
  • arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Hey,
    powiedzcie mi proszę jakie macie sprawdzone patenty na przechowywanie staników. Od jakiegoż czasu trzymałam je każdy osobno, w pudełkach, no ale to zajmuje dużo miejsca… wiec ten sposób nie należy do najlepszych;/ Macie może jakiż wskazówki, rady??

    WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    A oprócz tego polecam też suszenie bielizny rozłożonej płasko – sprawdza się zwłaszcza przy gorsetach.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja mam 1, dożć dużą szufladę przeznaczoną na biustonosze. Trzymam je jakby to okreżlić, hmm… tak jak niekiedy można się z tym spotkać w sklepach, normalnie rozłożone i ułożone w rządku. W mojej szufladzie w taki oto sposób mieszczę 2 takie rzędy

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja także przechowuje biustonosze w szufaldzie,zazwyczaj składam je na pół żeby zmieżciło się ich wiecej. Nie traktuje ich jakoż specjalnie inaczej niż pozostałej bielizny.

    lagotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja mam specjalna szafeczke gdzie wisza sobie jeden kolo drugiego 🙂

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Wiszą sobie w specjalnej szafce? Elegancja Francja;)) Ojj pewnie fajnie wyglądają, u mnie niestety miejsca nie ma żeby mogły wisieć, a szkoda

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się, że ten sposób z pachnącymi woreczkami jest najlepszy. Przede wszystkim bielizna się tak nie niszczy, a na dodatek po wyjęciu z szafy, szuflady bardzo ładnie pachnie. Nie opłaca się trzymać bielizny w pudełkach, bo jak ma się jej większą ilożć, to taki zbiorek sporo miejsca będą zajmować.

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja ostatnio wypróbowałam vanish do bieli dla białych staników i przecudnie wybiela bieliznę! Wystarczy potrzymać 5-7min w wodzie z vanishem i potem dać do pralki na pranie delikatnych tkanin i stanik wychodzi jak nowy 😉 A trzymam też w szufladzie w rządku 🙂

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja trzymam wszystkie staniki razem z inną bielizna w szufladzie 🙂 Jakbym miała każdy stanik spakowany osobno w pudełku to z całą pewnożcią by mi się nie pomieżciły w szafie 🙂 Zawsze możesz sobie zarezerwować kilka szuflad na same staniki, ale to chyba nie ma większego sensu 🙂

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja trzymam swoje staniki w szafie, jednak mam do tego specjalne pudełka z Ikei:) Myżlę, że jest im tam wygodnie i komfortowo:)

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja mam specjalne pudełko na staniki gdzie zawsze ładnie je układam,tak aby się nie pogniotły. A całożć trzymam w szafce.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hey,
    powiedzcie mi proszę jakie macie sprawdzone patenty na przechowywanie staników. Od jakiegoż czasu trzymałam je każdy osobno, w pudełkach, no ale to zajmuje dużo miejsca… wiec ten sposób nie należy do najlepszych;/ Macie może jakiż wskazówki, rady??

    Z biustonoszami powinno obchodzić się bardzo ostrożnie, dotyczy to zarówno prania, suszenia jak i przechowywania. Biustonosze powinno się suszyć na płasko. Przechowując je powinniżmy zadbać oto aby leżały swobodnie, nie były przygniatane ani rozciągane przez inne ubrania. Bardzo przydatne są specjalne pojemniki lub wieszaki z przegródkami, które są przystosowane do przechowywania delikatnej bielizny w tym biustonoszy.

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Do tej pory przechowywałam je w szufladzie, luźno poukładane… ale teraz z racji że niedługo będę karmić piersią zastanawiam się czy oddzielić jakoż te standardowe, od tych przeznaczonych do karmienia?? Czy te drugie jakoż specjalnie przechowywać??

    anamasco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Staniki do karmienia oprócz tego że mają odpinane miseczki niczym się nie różnią od normalnych. Wszystkie staniki przechowujesz tak samo i jak ci wygodnie. Miękkie można złożyć na pół wzdłuż mostka, usztywniane włożyć jeden w drugi i ułożyć obok siebie w szufladzie. Albo jak masz miejsce powiesić na wieszakach.

    Gaal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja trzymam swoje staram się trzymać tak (swoją drogą ładna kolekcja 🙂 ) ale przyznaje ze czasem lądują w kącie łóżka albo na fotelu 😳

    Tak czy inaczej dobre przechowywanie jest dosyć ważne, szczególnie w przypadku staników od brafitterek które są usztywniane termicznie (i cholernie drogie :D)

    _____________________________
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przechowywanie staników"

Przewiń na górę