Przedłużanie rzęs

  • Autor
    Odp.
  • klara28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    nic na ten temat na tym forum jescze nie ma,a to taka fajna sprawa,nie trzeba malowac,wstajesz rano i jestes piekna,mozna uzupelniac nawet przez rok,bardzo polecam.na slub i na wszystkie okazje jak znalazl

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Chodzi o sztuczne długie rzęsy ??

    klara28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    tak i nie,bo same rzesy sa syntetyczne,ale nie zadne kepki czy w calosci tzn w pasku,przykleja sie jeden do jednego czyli jedna sztuczna do jednej naturalnej,trwa to ok 3 godzin.ale efekt niewiarygodny

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    tak i nie,bo same rzesy sa syntetyczne,ale nie zadne kepki czy w calosci tzn w pasku,przykleja sie jeden do jednego czyli jedna sztuczna do jednej naturalnej,trwa to ok 3 godzin.ale efekt niewiarygodny

    Klara, a Ty niewiarygodne rzeczy to opisujesz – dla mnie odkrycie Układu Słonecznego… hehe, znaczy już słyszałem, że coż takiego jest, ale okropnie mało o tym wiem… A mnie to bardzo zainteresowało 🙄

    Mogłabyż coż więcej na ten temat opowiedzieć? Dla niektórych facetów, to istna nowożć – w tym także dla mnie… Chętnie poznamy te Wasze małe 'wielkie tajemnice urody”… Można prosić o więcej, byżmy zmniejszyli swą ignorancję wobec kobiet 😉 ?

    klara28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A co chciałbyż wiedzieć?

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Takie przedłużanie jest naprawdę fajną sprawą. Doczepianie rzęsty wyglądają naturalnie, podkreżlają bardziej oczy, stają się one bardziej wyraziste. Słyszałam wiele pozytywnych rzeczy na temat metody 1-1 xtreme lashes. Zabieg jest chyba lepszy, niż inne, w każdym razie dużo dobrych opinii na jego temat można znaleźć. Z tego co się orientowałam, to w Studio Kleopatra robią coż takiego – zabieg wykonuje pani Magda, która została jakiż czas temu stylistka zaawansowaną, więc chyba musi to robić dobrze. Co do innych miejsc, to nie mam pojęcia.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Też słyszałam o tej metodzie i jeżli wierzyć komentarzom na jej temat, to musi być rewelacyjna. Rzęsy mają wyglądać naturalnie bez codziennych męczarni, co w przypadku kobiet o krótkich i prostych rzęsach jest udręką.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Orientuje się ktoż ile to by mogło kosztować?

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    To na noc się nie odkleja? o jakie chodzi o takie przyklejane sztuczne czy o jakiż szalony sposób przedłużania na stałe? Zawsze mi się podobały takie długasy…..

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja włażnie zbieram sobie wstępnie informacje, co do tego zabiegu przedłużania rzęs. Byłam na kilku stronach i szczerze mówiąc, Fanaberya, a konkretnie ich oferta prezentuje się jako jedna z lepszych. Oni specjalizują się tylko w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, więc mają naprawdę dobrych specjalistów. I ta metoda Xtreme Lashes pochodzi ze Stanów i jest uznawana za najlepszą.

    kasia-kosmetyczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja polecam przedłużanie rzęs w szkole NEW NAILS, mają tam wykwalifikowaną kadrę a to jest najważniejsze. Robią też [usunięto_link] więc mają duże dożwiadczenie 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czy takie rzęsy nie powodują na pewno alergii?

    [usunięto_link]

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja przedłużam rzęsy metodą secret lashes 1:1 i mogę się podzielić z wami szczegółami. Ale po krótce – zabieg wygląda tak, że kosmetyczka dokleja włosek po włosku, masz duży wybor rzęs, trwa ok 2 godz i kosztuje ok 300 zł, a potem uzupełniasz co kilka tyg i to kosztuje koło 100 zl, wg mnie warte efektów

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja przedłużam rzęsy metodą secret lashes 1:1 i mogę się podzielić z wami szczegółami. Ale po krótce – zabieg wygląda tak, że kosmetyczka dokleja włosek po włosku, masz duży wybor rzęs, trwa ok 2 godz i kosztuje ok 300 zł, a potem uzupełniasz co kilka tyg i to kosztuje koło 100 zl, wg mnie warte efektów

    Kredkowa, wyobrażam sobie Cię jako Afrodytę, lub przynajmniej Wenus 😉

    możesz wrzucić tu jakąż fotkę? bardzo bym Cię chciał popodziwiać 😀 Malutka 😉

    martynka cytrynka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A mylałaż może o sztucznych rzęsach? Ja np. używam, takich. Marka Artdeco – są lekki, nie czuje ich w ogóle. Do tego bardzo fajnie się prezentują :]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę