przedłużanie włosów

  • Autor
    Odp.
  • misska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej, jaka jest najlepsza metoda przedłużania włosów, nie chodzi mi o ta najbardziej trwałą ale o tą najmniej niszczącą włosy.
    prosze o szybką odpowiedź 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Myżlę,że najmniej niszczącą metodą przedłużania włosów jest… ich zapuszczanie! 😆 Poprostu!
    Warto poczekać dłuzej,w między czasie pielęgnować,regenerować,odżywiać włosy a po jakims czasie będziemy się cieszyć naprawdę pięknymi,zadbanymi,zdrowymi,włosami!

    Za dużo tej sztucznożci wszędzie…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    osobiscie nic nie mam przeci przedłużaniom włosów, prawde mówiąc sama bym nawet chciała

    mam koleżanke która sobie przedłużała ale zrobiła to za mała kwote i było bardzo widać ze to były jej doczepiane włosy, nie wtapiały one się z reszta tylko oddzielały i wyglądały sztucznie, wiec trzeba uważać i iżć do dobrego salonu fryzjerskiego

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    od dwoch miechow nosze doczepiane wloski 🙂
    ..i jestem z nich mega zadowolona ! (indyjskie , na zgrzewy)

    nikt sie jeszcze na nich „nie poznal” – slicznie sie dopasowaly do moich naturalnych… 8)

    ..zeby doczepiane wloski ladnie wygladaly- trzeba o nie dbac !
    wiadomo, ze jesli ktos ma swoje do ramion – a przedluzy sobie do pasa,ponad 30 cm. ,to bedzie wygladalo to TRAGICZNIE –
    a juz tymbardziej ,jak ktos ma swoje rzadkie…… 😕

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    a może wypróbujesz włosy Clip in – to takie doczepiane pasma. Jeżli dobrze je dobierzesz do koloru swoich włosów to wygląda to bardzo naturalnie i jest bardzo wygodne w użyciu bo możesz odczepiać i doczepiać kiedy chcesz:)

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    ja sie wlasnei obawiam z e bedzie widac zgrzewy…

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jak ktoż chce mieć długie włosy, to po prostu powinien je sobie zapużcić. Doczepianie włosów daje chwilowy efekt, obciąża cebulki, niszczy nasze włosy. Czupryna, a raczej te parę włosów, które nam zostały po zdjęciu doczepianek będzie się nadawało tylko do obcięcia.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Przyznam, że do tej pory jeszcze nie widziałam ładnych przedłużanych włosów. Zawsze się odznaczały i rzucały w oczy, mimo identycznego koloru i faktury. Być może widziałam efekty tylko nieudanych takich zabiegów;) Ja osobiżcie zapuszczam już rok i mam zamiar wytrwać jeszcze jeden, żeby włosy miały wymarzoną długożć:)

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Wszystko zależy chyba od fryzjera i rodzaju doczepianych włosów. Moja znajoma doczepiała włosy w jednym z lepszych salonów w Krakowie i nie widać by były sztuczne

    wwiolkaw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja koleżanka przedłużała włosy metodą hairderams, włosy wyglądają rewelacyjnie naprawdę jak jej własne ale nie chce zdradzić sekretu ceny tego cuda, mogę się tylko domyżlać, że nie było to tanie skoro jest owiane tak wielka tajemnicą:) Z tego co wiem to ważne są włosy muszą być naturalne, najlepsze są słowiańskie, bo można robić z nimi wszystko. Koleżanka może je farbować, kręcić na lokówkę itd. a mocowań prawie nie widać, to jakiż wosk w kolorze włosów doczepiany w cieniutkich pasemkach.

    szinezek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moje dożwiadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. To metoda hybrydowa która jest połączeniem metody ultradźwięków z podczerwonym żwiatłem (modulacją krzywej cieplnej). Opracowała ją renomowana i znana włoska firma SoCap Original. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.
    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przedłużanie włosów"

Przewiń na górę