• Autor
    Odp.
  • Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    JA jednak jestem zwolenniczką naturalnych włosów, a jeżli ktoż chce mieć długie, najlepiej zapużcić swoje 🙂 Lepiej to wygląda.

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena “ strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakożci pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstożci i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjażniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej 🙂

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb
    Przedłużanie włosów
    Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się dożwiadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów.
    Opinie, sugestie i porady.
    Czekamy na wasze opinie 🙂
    [usunięto_link]
    Sprawdź koniecznie!
    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mnie tak szczerze mówiąc nigdy nie kusiło aby przedłużać sobie włosy,w chwili obecnej jestem zadowolona z ich obecnego stanu i długożci wiec nie ma sensu zmieniać czegoż na siłę:)

    hannabanana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja bym sobie przedłużyła i to bardzo chętnie! Marzą mi sie długie a mam jakoż wrażenie że ciągle sięgają mi one za łopatki.. Od kilku lat. nie wiem jak to możliwe mimo, że widzę odrosty 🙁

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja jestem za tylko, żeby były dobrze dobrane i nie wyglądały bardzo sztucznie. czasem da się zrobić je tak, że wyglądają mega naturalnie

    kasojan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena “ strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakożci pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstożci i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjażniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej 🙂

    kasojan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena “ strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakożci pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstożci i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjażniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej 🙂

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ostatnio miałam przyjemnożć usłyszeć historię mrożącą krew w żyłach, dotyczącą przedłużania włosów na ringach. Włosy kupione za kupe kasy, naturalne, farbowane na odpowiedni kolor. Po założeniu na naturalne włosy koleżanki wszystko wyglądało pięknie, ale już po 2 tygodniach tak ładnie nie było. Musiała żciągnąć doczepiane włosy, a przy okazji niestety utraciła wiele z własnych włosów. To nie była dobra decyzja, pomimo wykonania usługi w profesjonalnym gabinecie.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja tam tez jestem ogólnie za tym, żeby stosować dobre odżywki i wzmacniać swoje włosy aniżeli doczepiać. Z dobrym fryzjerem można naprawde osiągnąć żwietne efekty tylko potrzeba czasu

    Kaczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    JA doczepiałam kilka razy naturalne włosy metodą tulejkową, super efekt i wytrzymałożć. Wady koszt- ja miałam wersje za 800 i co ok. 3 miesiące trzeba wydawać po 400 na dobieraniu włosów i podsuwaniu do góry tulejek. Obecnie zapuszczam swoje naturalne, którym nic nie ma po przedłużaniu (kilkuletnim z przerwami), na doczepianie mnie nie stać ;/

    ewaber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    .

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena “ strasznie się zawiodłam.

    Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki.

    Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.

    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakożci pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstożci i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy.

    Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjażniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej 🙂

    sanqi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Przede wszystkim włoski przedłużane wymagają całkiem innej pielęgnacji niż naturalne i o tym trzeba pamiętać. Należy je traktować szczególnie ostrożnie, łagodnymi kosmetykami. Jednocześnie kosmetyki muszą zachować swoje właściwości czyszczące i pielęgnacyjne. Najlepiej sięgnąć po specjalne kosmetyki do włosów przedłużanych, ale też nie pierwsze lepsze, jakie poleci fryzjer. Z doświadczenia polecam produkty Hairtalka: hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja, najlepsze bodaj kosmetyki pielęgnacyjne do włosów przedłużanych, z jakimi miałam do czynienia.

    Oliwiera71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej kochana. Też mam ogromny problem z włosami, wcierałam i brałam już dziesiątki preparatów. Po jednych lepiej po innych nie koniecznie. Obecnie jestem w trakcie kuracji (juz 3 miesiąc) suplementem diety firmy Nutrevo nazywa się chyba n-hair. Pytałam w aptekach i jeszcze go nie ma ale przez stronę można zamówić (wygogluj sobie), u fryzjera też widziałam że mają. Efekty jak narazie super, włosy mam mniej łamliwe i urosły pięknie przez ten czas. Do tego co jakiś czas lubię zastosować naturalne wcierki np Jantar.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedłużanie włosów, a jednak dobre!"

Przewiń na górę