przestałam karmic piersia i …

  • Autor
    Odp.
  • sylwia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    witam mam duzy problem mianowicie chciaby, dowiedziec sie czy ktoras z was juz to przechodziła mam coreczke ma 8 miesiecy karmiłam, ja do 6 miesiaca. gdy przestałam zaczelam tyc lekarka mowiła ze to normalne burza hormonow i samo sie ustabilizuje, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc. a do tego biore tabletki antykoncepcyjne czy myslicie zeby je zmienic lub przestac brac? bede wdzieczna za odpowiedz

    martacer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wg mnie powinnas isc do ginekologa pon ci poradzi co zrobic

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie to nie dotyczy ale moich kolezanek tak… dzieccko sciągało z ciebie pokarm i w ten sposób byłaż szczupła a teraz kiedy pzestałas karmic wszystko idzie tylko w ciebie

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    przy takim dziecku (jesli jestes na swoim mieszkaniu) to sie nabiegasz. nachodzisz, gimnastyka 24/h

    to tylko chwilowe tycie, chociaz moze faktycznie od tabletek.

    ja gdy skonczylam karmic nie mialam tego problemu. ten problem pojawil sie gdy bralam tabletki antykoncepcyjne

    sylwia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    przy takim dziecku (jesli jestes na swoim mieszkaniu) to sie nabiegasz. nachodzisz, gimnastyka 24/h

    to tylko chwilowe tycie, chociaz moze faktycznie od tabletek.

    ja gdy skonczylam karmic nie mialam tego problemu. ten problem pojawil sie gdy bralam tabletki antykoncepcyjne

    a jakie tabletki brałas?

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no i widzicie anty ok dobre na zapobieganie ciazy ale zdrugiej strony to maja zle skutki uboczne.ja bralam rok temu tabletki cilest i tylko przez miesiac i zawsze o tej samej godz, czyli o 19 apol godz pozniej ja jzu spalam jak dziecko i tak codziennie bylo.do tego zaczelam tyc jak glupia 6kg wciagu miesiaca to jzu lekka przesada no i przestalam ale od tamtego czasu nadal mam prpoblem zbrzuszkiem sadelko jednak trudno jest zgubic ale ciagle nad tym pracuje i widze rezultaty,i od tamtej pory nie biore zadnych tabletek.chociaz na kazdej osobie moze dzialac inaczej

    sylwia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    przed ciaza brałam marwalon chyba tak sie nazywały i po nich nic mi nie było ale sa troche drogie ponad 30 zł teraz brałam microgynon 21 przez 2 miesiace i chyba z 10 kg przytyłam musze wyprubowac jakies inne. narazie nie chce miec nastepnego malenstwa

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja bralam logest. ale pizza, coca-cola,piwo tez robia swoje. teraz jest cieplo. na psacerek na caly dzien z malenstwem, chodzic, chodzic, chodzic – efekt bedzie

    sylwia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    chodze codziennie chyba ze pogoda nie pozwala.myslałam czy nie wybrac sie do dietetyka moze on cos pomoze

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Od tabletek antykoncepcyjnych sie nie tyje, one tylko moga wzmagac apetyt. Powie ci to kazdy lekarz, wiec powstrzymaj sie przed jedzeniem slodyczy i tlustych potraw.
    Co do karmienia, to u mnie bylo na odwrot. Dopoki karmilam, to nie chudlam w ogole. Przez 2,5 miesiaca wyzylam 7 kg wiecej niz przed zajsciem w ciaze, a jak nie moglam juz karmic to chudlam w tempie rekordowym, mimo, ze jadlam absolutnie wszystko. Jak corka miala 4 miesiace, to wazylam juz 3 kg mniej niz przed ciaza. Schudlam 10 kg jak przestalam karmic.

    sylwia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mi powiedziała ze mogłam przytyc po tabletkach i teraz przepisala mi inne

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Bo wmagaja apetyt… 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przestałam karmic piersia i …"

Przewiń na górę