Przestroga w tv- u nas też by sie przydało.

  • Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    widziałam je przy okazji robienia teorii na prawie jazdy i uważam, że dobrze, że takie reklamy powstają, do mnie trafiły.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    o f***… znowu zaczynam p****ć nienawiżcią do istot własnego gatunku… dlaczego tacy debile zdarzają się nie tylko w takich spotach?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    bo ludzie generalnie nie lubią myżleć

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    przykład… moje miasto… ostatnie juwenalia… dziewiętnastolatek wracał z koncertów (czy byl nachlany-nie wiem-wszyscy twierdzą co innego-jacyż tam znajomi znajomych-lublin to małe miasto).

    jechał sobie tir z naczepą do transportu aut-duża laweta, ale niska… przejeżdzał akurat obok budowanego aktualnie takiego żmiesznego skrzyżowania (połączenie żlimaków i rozjazdów). no i ten koleż postanowił pobawić się chyba w superhero i skoczył sobie na lawetę… sturlał się… finał oczywisty… kolejny dowód na to że myżlenie może i boli, ale jego brak jeszcze bardziej…

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    strasznie dający do myżlenia ten filmik. Poruszający to napewno, powinno być takich więcej i bardziej udostępniane zeby każdy z debilowatych niemyżlących kierowców MUSIAŁ kiedyż na nie trafić.

    Zbereznik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Brytyjczycy wiodą prym w kampaniach społecznych, to nie są reklamy, twórcy nie zarabiaają na nich. Filmiki/plakaty mają sprowokować dyskusję w społeczeństwie, uwrażliwić na problem, często są drastyczne w formie. Ciekawy patent.

    patrycja22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Używanie takich metod użwiadamiania jest może kontrowersyjne, ale zgadzam się że przekonujące. Niektórym ludziom potrzebna jest „terapia wstrząsowa”.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja rowniez uwazam, ze takie ostrzejsze kampanie spolecznosciowe, dotyczace brawury na drodze, albo picia alkoholu przez kierowcow powinny byc w Polsce. Mialam okazje obejrzec kilka takich spotow, jeden szczegolnie mnie przerazil – do dzis mam po tej reklamie gesia skorke 🙁 wlasnie ten z panem pojacym piwko i dzieciach bawiacych sie w ogrodku 🙁 auuć

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    u nas w Polsce to zawsze po żwiętach czy po długich weekendach w wiadomożciach raportują ile osób zginęło, ile złapali pijanych kierowców, a przecież podając liczby ludzie sobie nie są w stanie tego wszystkiego wyobrazić.
    Byłam w Irlandii, tam również są takie „reklamy”, pomysł bardzo mi się spodobał, szkoda że nie ma ich w Polsce.

    maclisc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Używanie takich metod użwiadamiania jest może kontrowersyjne, ale zgadzam się że przekonujące. Niektórym ludziom potrzebna jest „terapia wstrząsowa”.

    co Ty ❓
    to owszem działa, ale nie na tych, do których jest kierowane

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przestroga w tv- u nas też by sie przydało."

Przewiń na górę