• Autor
    Odp.
  • wiktoria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam!
    Jestem bardzo długo z facetem i wydawało mi się ze nasz seks jest ok. Ostatnio na imprezie u koleżanki poznałam chłopaka i zbyt duża ilożć alkoholu spowodowała ze znależliżmy się w łóżku. Kochalismy się kilka razy i było niesamowicie. Nie moge pzrestać myżleć o tym bo nigdy wczeżniej nie przeżyłam czegoż takiego. Kusi mnie zeby spotkac się z nim jeszcze raz. Tylko problemem jest teraz mój chłopak.Seks z nim jest zupełnie inny.Nie jest mi z nim tak dobrze jak z tamtym.Ciągle myżle o tamtej nocy i wiem ze on też, chociaż ma dziewczyne.Nie moge poradzić sobie z tymi myżlami.

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    czeżć
    nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji…na samą myżl o zdradzie czję jakiż niesmak…no i nie mogłabym z tym żyć..nie mogłabym tego ukrywać…musiałabym wszystko wyznać partnerowi…ale to byłby już raczej koniec…

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Zastanawiam się , czy sama namiętnożć może budować związek??
    Czy jesteż gotowa pożwięcić swój związek z facetem tylko dla namiętnożci??
    Z mojego dożwiadczenia, niestety przekonałam się,ze samo pożądanie i bardzo dobry sex mogą nie doprowadzić do trwałego związku;(
    Ale, jak zaznaczyłam wyżej – zadaj sobie pytanie,czy warto i jak Ty będziesz się z tym czuła – jeżeli jest to w zgodzie z samą sobą, to jest to b. ważna rzecz.
    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przygodny seks"

Przewiń na górę